Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak podnieść tyl A4 B6 po montażu LPG?


MARCIN_XYZ

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

potrzebuje pomocy z zawieszeniem 1BE w A4 B6 Avant 1.8T ośka… po montażu LPG tył nieco siadł na tyle że przy prawie pełnym baku benzyny i pełnej butli LPG koło chowa się w nadkole (17” felga) czy jest jakiś sposób aby wyrównać tył z przodem? Bo z przodu teraz zrobiła się tym samym lekka koza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienić sprężyny na wyższą kategorię wagową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, przem8 napisał(a):

Wymienić sprężyny na wyższą kategorię wagową.

Dobrze, nie widzę problemu ALE jestem laikiem i byłoby super gdybyś Ty lub inny z kolegów z tego forum podzielił się numerami i marka konkretnych sprężyn oraz pokazał foto najlepiej przed i po 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest cały temat z kategoriami wagowymi sprężyn w b6 i b7 więc byłoby super jakbys sobie poszukał. 

34 minuty temu, MARCIN_XYZ napisał(a):

pokazał foto najlepiej przed i po 

Mi to wisi i nie będę w starego gruza inwestować w sprężyny żeby 2 cm wyżej stał:P Wiem, że taki temat istnieje z całą rozpiską :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.06.2024 o 22:43, przem8 napisał(a):

Jest cały temat z kategoriami wagowymi sprężyn w b6 i b7 więc byłoby super jakbys sobie poszukał. 

Mi to wisi i nie będę w starego gruza inwestować w sprężyny żeby 2 cm wyżej stał:P Wiem, że taki temat istnieje z całą rozpiską :D

Cieszę się twoim szczęściem że ci wisi ale poczekam na odpowiedź kogoś komu nie wisi :) pozdrawiam cieplutko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkładki pod sprężyny "pakiet na złe drogi". Można wymienić tez  podkładki gumowe pod sprężynami. Wszystko bram jest sklepane. Ostatnio wymieniałem sprężyny. Okazało się też że były mocno zużyte ściśnięte. Przed zabiegiem można było wsadzić jedynie palce na płasko w  nadkole. Po zabiegu przestrzeń że można wsadzić pięść taka różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...