Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podłoga kierowcy - możliwe uszkodzenie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wszystkim,
Narzeczona zabrała autko na wyjazd firmowy, zgłosiła, że podczas jazdy w korku coś głośno strzeliło, nie była pewna czy to strzał z wydechu golfa po drugiej stronie ulicy czy coś w samochodzie...
Powiedziała, że podłoga pod nogami kierowcy ma jakąś nierówność / wypukłość i rzeczywiście patrząc na podłogę pasażera tak jest. Nigdy na to nie zwracałem uwagi i teraz zastanawiam się, czy coś "przeskoczyło" czy po prostu podłoga pod kierowcą jest inaczej wyprofilowana. 

Dodaje kilka fotek ale niestety za wiele na nich nie widać. 

IMG_1990.JPG

IMG_1991.JPG

IMG_1993.JPG

Opublikowano

Nie wiem, ja z nią nie jechałem.

Opublikowano
  • Autor
3 minutes ago, tobias said:

Nie wiem, ja z nią nie jechałem.

Może powinieneś :D Sprawa była by jasna.

Opublikowano

jeśli podniosło podłogę to na coś najechała, proponuje wjechać na kanał i zobaczyć jak to wygląda... (ze zdjęć nie bardzo widać)

prawa strona też ma wypuklenie?

Edytowane przez RALF76

Opublikowano
  • Autor
8 minutes ago, RALF76 said:

jeśli podniosło podłogę to na coś najechała, proponuje wjechać na kanał i zobaczyć jak to wygląda... (ze zdjęć nie bardzo widać)

prawa strona też ma wypuklenie?


Na pewno na nic nie najechała - akurat w takich kwestiach mogę jej 100% zaufać (a sporo rzeczy się działo :D) 
Postaram się niedługo nagrać video żeby to lepiej zobrazować.
Prawa strona nie ma wypuklenia

Opublikowano
12 minut temu, Azio napisał(a):

Na pewno na nic nie najechała - akurat w takich kwestiach mogę jej 100% zaufać (a sporo rzeczy się działo :D) 
Postaram się niedługo nagrać video żeby to lepiej zobrazować.
Prawa strona nie ma wypuklenia

zerknij też pod spód zobacz czy tam OK

Opublikowano
  • Autor
2 hours ago, RALF76 said:

zerknij też pod spód zobacz czy tam OK


Spód wygląda ok, postukałem mocniej od spodu i nic nie czuć na dywaniku, wszystko wygląda na solidne i zwarte.
Możliwe, że taka jest konstrukcja lub coś pod wykładziną się przemieściło. Nagrałem kilka filmików ale nie wiem czy da się zauważyć. 

prawa-1.MOVlewa-1.MOVlewa-2.MOVprawa-1.MOV

Edit:
W teorii jedyne co znajduje się pod wykładziną to dodatkowa wyściółka a dalej jest blacha? 
Jedyne co mi przychodzi do głowy to odklejenie i przemieszczenie się maty izolacyjnej tłumiącej wibracje / dźwięk lub po prostu tak jest :D

 

Edytowane przez Azio

Opublikowano

obserwować na ten moment - nie widać na filmikach nic niepokojącego

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.