Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Customowe lampy xenonowe w A4 B7


HubertII
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Muskel1,

Rekomendowane odpowiedzi

czy jest możliwość znalezienia lamp coś w tym stylu jak na zdjęciu do a4 b7 ale z xenonem? bo wszystkie są na zwykłe żarówki i nie mogę nigdzie znaleźć czegoś takiego tylko z xenonem.

IMG_1893.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu były dostępne takie lampy firmy Osram, ale już dawno ich nie produkują. Myślę, że zaprzestano produkcji, gdyż często poddawali je  reklamacji bo wysiadały. Pewnie nie było to opłacalne. W każdym razie jeżeli już, to tylko używki gdzieś możesz dostać ale też jest to rarytas.

 

https://ams-osram.com/de/news/press-releases/pr-31-08-2015

 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddaj swoje do jakiejś firmy zajmującej się regeneracją, np. Auto Gamma. Nie dość, że świecić będą jak nowe to jeszcze możesz sobie zamówić custom wykonanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że kolega ma zwykłe lampy halogenowe i szuka rozwiązania nie oryginalnych lamp xenonowych z homologacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lampy mam normalnie orginalnie xenonowe dlatego szukałem innych lamp coś jak w tamtym stylu na zdj też xenonowych żeby bez problemu to wszystko podłączyć po prostu P&P i bez sensu też mieniać lampy na zwykłe mając xenony 

32 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Myślę, że kolega ma zwykłe lampy halogenowe i szuka rozwiązania nie oryginalnych lamp xenonowych z homologacją.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, HubertII napisał(a):

Nie lampy mam normalnie orginalnie xenonowe dlatego szukałem innych lamp coś jak w tamtym stylu na zdj też xenonowych żeby bez problemu to wszystko podłączyć po prostu P&P i bez sensu też mieniać lampy na zwykłe mając xenony 

 

To lampy osram odpadają, jest trochę zabawy z podłączeniem. One maja zastępować zwykłe lampy halogenowe i na xenonach będą błedy. Jeżeli masz xenon to oddaj je komuś na regenerację, ewentualną wymianę soczewki i będziesz mega zadowolony. Nie ma co kombinować. Zamienników brak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, lampy Osram nie są przeznaczone do pojazdów wyposażonych fabryczie w xenon

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to sobie odpuszczę i rzeczywiście sobie po prostu oddam je do regeneracji. a jak to wygląda z zmianą z tyłu lamp na jakieś ledowe to będzie p&p czy też coś tam trzeba by było kombinować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Do lamp najczęściej dołączone są rezystory aby nie wywalało błędu spalonych żarówek, ale tak szczerze mówiąc, te oferowane lampy LED, to jakościowo są trochę kiepskie. Ja osobiście miałem w byłej B7 lampy firmy Dectane, na wzór lamp  z A6 C6 i wyglądało nawet fajnie, ale po pewnym czasie diody w kierunkowskazie przepaliły się i reklamowałem. Dostałem drugi komplet na wymiane i po pewnym czasie sporadycznie wywalał błąd spalonej żarówki. 

 

 

Screenshot_20240619_110903_Dropbox.jpg

Screenshot_20240619_111334_YouTube.jpg

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...