Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jakie opony z felgami ?


artwer

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Czy opony 245/45/17 beda pasowaly do mojej Audi A 4 z 2000 r? Czy nie beda obcierac z przodu? prosze o szybka odpowiedz bo mam juz umowione spotkanie ze sprzedawca dzisiaj.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przodu moze byc za szeroko

zalezy jakie masz ET i czy auto bedzie obnizone???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak w ogóle to po co Ci takie lacie na 17tkach :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak w ogóle to po co Ci takie lacie na 17tkach :cool1:

dokładnie, mi na 225 już się jeżdzić nie chce bo zjechac z głównej to ciagle koleinami ciągnie tylko jakbym autopilota włączył ;) jakbym miał 245 mieć to chyba pieszo bym zaczą chodzić ;) jak kolego masz kiepskie dróżki w okolicy to sie zastanów bo jazda autem ci się znudzi :).... tak nie doczytałem myślałem że to do b6, a to w b5 te kapcie...wg mnie troszkę przesadzone... bedą dystanse i autko trzeba będzie poszerzyć bo nie ma bola żeby nie wystawało ostro poza obrys...ale jak poszerzysz to masz niby dobry bolid :) tylko czy potrzebne to ?? na tor ok, ale na polskie drogi :gwizdanie: to ja bym się popłakał :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem jak na 17 ale na 18j8.5 245 sa za szerokie i tra o zwrotnice nawet przy glebie-60,tyl bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak w ogóle to po co Ci takie lacie na 17tkach :cool1:

dokładnie, mi na 225 już się jeżdzić nie chce bo zjechac z głównej to ciagle koleinami ciągnie tylko jakbym autopilota włączył ;) jakbym miał 245 mieć to chyba pieszo bym zaczą chodzić ;) jak kolego masz kiepskie dróżki w okolicy to sie zastanów bo jazda autem ci się znudzi :).... tak nie doczytałem myślałem że to do b6, a to w b5 te kapcie...wg mnie troszkę przesadzone... bedą dystanse i autko trzeba będzie poszerzyć bo nie ma bola żeby nie wystawało ostro poza obrys...ale jak poszerzysz to masz niby dobry bolid :) tylko czy potrzebne to ?? na tor ok, ale na polskie drogi :gwizdanie: to ja bym się popłakał :cool1:

ja tak samo na 225/40/R18 pływam po drodze na każdej koleinie... nie można kierownicy puścić... już 2 razy byłem z ciekawości zbierzność sprawdzać :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie takie szerokie opony, lepiej pomyśl nad 225 :wink4: Tak z ciekawości na jakiej szerokości fele chcesz naciągnąć te 245 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogóle zadajny jedno pytanie, na jak szerokich gumach wogóle jeżdził kolega, bo może nie zna tematu szerokich gum i jak to się na byle jakiej drodze zachowuje, bo fajnie na torze pojeżdzić z szeroką gumą po torze ale poza nim to d...zbita, i rewelacji nie ma, ja range roverem na 245 oponkach to jadę w miarę tylko dlatego że auto waży tyle ze ściągać na koleinach się nie daje, ale zachwycać się tym nie można ;) wiec jak nie jeżdziłeś to nie zachwycaj sie jak najszerszym rozmiarem bo sie rozczarujesz ;) ai i chyba koszt opony przy 245 jest wiekszy niż takie 225...wieć lepiej nie przesadzać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...