Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BNA] Prośba o ocenę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dordzy koledzy,

mam prośbę do Was o ocenę logów.

Generalnie problemy są dwa:

1. bujanie na wolnych obortach

2. najprawdobopodniej niedomagająca turbinka

Autko złapało dwa razy Notlaufa z takim komunikatem:

000564 - Regulacja ciśnienia doładowania: przekroczona górna granica regulacji

P0234 - 000 - - - Sporadyczny

Ramka zamrożona:

Stan błędu: 00110000

Priorytet błędu: 0

Częstość błędu: 1

Przebieg: 114601 km

Wskaźnik czasu: 0

Ramka zamrożona:

Obroty silnika: 2520 /min

Prędkość: 75.0 km/h

Obciążenie: 69.8 %

Napięcie: 14.14 V

Bity binarnie: 00101000

Ciśnienie rzecz.: 2315.4 mbar

Ciśnienie rzecz.: 2590.8 mbar

Poniżej zamiesczam zrobione dzisiaj logi.

Stat:

http://prossper.nazwa.pl/inne/logi/stat_01-03-04.jpg

http://prossper.nazwa.pl/inne/logi/stat_07-13-18.jpg

http://prossper.nazwa.pl/inne/logi/stat_23.jpg

BS:

http://prossper.nazwa.pl/inne/logi/bs_03.jpg

http://prossper.nazwa.pl/inne/logi/bs_11.jpg

Dyn

http://prossper.nazwa.pl/inne/logi/dyn_01.jpg

http://prossper.nazwa.pl/inne/logi/dyn_03.jpg

http://prossper.nazwa.pl/inne/logi/dyn_04.jpg

http://prossper.nazwa.pl/inne/logi/dyn_08.jpg

http://prossper.nazwa.pl/inne/logi/dyn_10.jpg

http://prossper.nazwa.pl/inne/logi/dyn_11.jpg

Bardzo proszę o fachową pomoc.

Pozdr!

Opublikowano
  • Autor

Znaczy sie ze nie dogrzewa? Tak mi sie wydawalo ze wskazowka na desce powinna byc ideal w pionie a jest bardzo minimalnie na lewo.

A pozatym nic innego z logow nie mozna odczytac? Czy nikt na forum nie pomoze w analizie?

Opublikowano

Oprocz termostatu z logow nie wynika nic zlego.

Mam jeszcze watpliwosci co do pracy EGR... moglbys zalogowac ponownie 003 stat i 003 Basic Settings bezposrednio po "przegazowce".

  • 2 lata później...
Opublikowano

Na pewno termostat :thumbdown:

a po czym poznajesz że to termostat. u mnie ostatnio zaliczyłem tryb awaryjny podczas końcowej fazy wypalanie DPF. również zauważyłem że ostatnio moja wskazówka od temp. jest lekko przed połową.[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 14:21_________________________________________________

Na pewno termostat :thumbdown:

a po czym poznajesz że to termostat. u mnie ostatnio zaliczyłem tryb awaryjny podczas końcowej fazy wypalanie DPF. również zauważyłem że ostatnio moja wskazówka od temp. jest lekko przed połową.

no i by się zgadzało. po podpięciu do kompa i jeździe okazuję się że mam uszkodzony termostat (podczas spokojnej jezdy "zakopianką" temp. oscyluje w okolicy 76 stopni). diagnoza: termostat do wymiany.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.