Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Światła przeciwmgielne


mario2008

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam oto taki problem ze światłami przeciwmgielnymi tylnymi. Otóż wyłączniki świateł przeciwmgielnych przednich i tylnych załączają TYLKO przednie światła. Tak więc tył nie świeci i nie wiem gdzie szukać przyczyny. Do żarówek tylnych nie przychodzi napięcie, bo mierzyłem miernikiem. Proszę o radę w tym temacie, jakiś schemat czy coś!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w elektryce expertem nie jestem,

ale przednie przeciwmgiełki mozesz włączyć.

Jak chcesz włączyć tył to załączają sie tez przednie to norma ja tak mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobnie w 80 też avant, czy nie działaja TYLKO tył przeciwmgiełki? czy moze cos jeszcze;szyba tył grzeje?, wycieraczka?.Wtedy okazało sie przetarte przewody te które idą w wiązce widać je po otwarciu klapy(czeste otwierania klapy) lata swoje robią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co samochód ma "elektrycznego" z w tylnej części karoserii działa. Oprócz przeciwmgiełek [br]Dopisany: 10 Maj 2009, 20:40_________________________________________________Niedawno rozmawiałem o tych niedziałających przeciwmgiełkach z pewnym macherem, który twierdzi, że są osobne bezpieczniki zabezpieczające przeciwmgiełki przednie i tylne. Z literatury wynika, że jest tylko jeden bezpiecznik zabezpieczający oba światła przeciwmgielne (nr 35 na tablicy bezpiecznikowej). Czy któryś z szanownych kolegów, użytkowników najlepszych samochodów na świecie wie, jak jest naprawdę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylne światło przeciwmgielne działało wcześniej? Czy dopiero teraz coś się uszkodziło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz hak z tyłu możesz z tego powodu doszukiwać się problemu braku światła przeciwmgielnego. Kiedyś elektryk mi tłumaczył, że przy obecności haka jest robione jakieś obejście żeby światło przeciwmgielnego się nie zapalało i trzeba przełożyć kable w gnieździe do przyczepki. Ale jak dokładnie ma to być zrobione tego nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...