Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seryjne felgi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

16 tez sa sensowne...komfort identyczny jak na 15, a guma sie nie sklada na zakretach :D

Opublikowano
O witam kolege z Gorzowa ta druga fotka z mojego osiedla ...

A co do alusow to aj jezdze narazie na orginalach ale mam zamiar je wymienic a te zostawic na zime... pewna osoba radzila mi zeby wlozyc do a4 16" bo 17" i 18" na Polskich drogach nie sa za dobre poniewaz zle dzialaja na zawieszenie ktore w a4 jest dosc delikatne i drogie przy wymianie. Nie wiem czy to prawda czy nie ale ta osoba zna sie na samochodach wiec narazie to mysle zeby wlozyc 16"... napewno odpadaja niskoprofilowane bo polskie drogi za szybko dobija alusy ;D

Moze i ma racje, ale jak masz zakladac 16 to lepiej wogole :razz: 17 w A4 to standart , i nie jest wcale zle z komofortem, jazda super !! :mrgreen:

15 to standart w A4 a na 17 zawiecha dlugo w polsce nie pociagnie :razz:

Opublikowano

PS Kto wie co sie stalo z RYSKIEM?? Namiszal ta RS4 i znikniecie nam uczynil...

Opublikowano

To jednak koles mi dobrze mowil ze 17" na Polskich super drogach wywala przednie zawieszenie w szybkim tempie. Tak wiec trzeba bedzie zostac przy 16" jakis fajnych. Najlepiej cos z pajakow ;)

Opublikowano

Moim zdaniem 16 na polskie drogi to najsensowniejszy kompromis pomiędzy wyglądem a komfortem :wink:

Opublikowano

Ja tam nie patrze za bardzo na komfort jazdy ale na to zeby nie musial wymieniac w niedlugim czasie zawieszenie przedniego przez jakies duze alusy bo to nieoplacalny interes

Opublikowano
Ja tam nie patrze za bardzo na komfort jazdy ale na to zeby nie musial wymieniac w niedlugim czasie zawieszenie przedniego przez jakies duze alusy bo to nieoplacalny interes

No i dlatego moim zdaniem 16 to najlepsze rozwiązanie.

Opublikowano

najlepsze rozwiązanie to jest kompromis czyli sam środek :) czyli coś z pomiędzy 15-19" bo takie wchodzą :) czyli na samym środeczku sąąąąą 17" :) ja już mam jedną wymiane wachacza za sobą i teraz wogole mi koła nie piszczą i moge z duuużą prędkością wchodzić w zakręty :twisted:

Opublikowano
najlepsze rozwiązanie to jest kompromis czyli sam środek :) czyli coś z pomiędzy 15-19" bo takie wchodzą :) czyli na samym środeczku sąąąąą 17" :)

Do A4 wchodzą max 20" :wink:

Opublikowano
najlepsze rozwiązanie to jest kompromis czyli sam środek :) czyli coś z pomiędzy 15-19" bo takie wchodzą :) czyli na samym środeczku sąąąąą 17" :)

Do A4 wchodzą max 20" :wink:

wejsc wejda, ale co dalej?? w polsce to tylko 16/17 wybor w zaleznosci od upodoban

Opublikowano

20 to w ciężarówkach są

Opublikowano

bezpieczniejsze dla zawieszenia sa 16" niz 17" i reszta :)

Opublikowano
bezpieczniejsze dla zawieszenia sa 16" niz 17" i reszta

Co fakt to fakt ale na 17 to auto zajefajnie wygląda ale nasze drogi na to nie pozwalają.

Opublikowano
bezpieczniejsze dla zawieszenia sa 16" niz 17" i reszta :)

Wszystko zalezy od profilu opony , a nie wielkosci felgi :wink:

Opublikowano
Wszystko zalezy od profilu opony , a nie wielkosci felgi

ale przecież przy feldze 17 i szerokości opony 225 nie założysz opony o profilu 60

Opublikowano

do A4 nie, ale do A8... :D

Opublikowano
do A4 nie, ale do A8...

Ale my o a4 piszemy :grin::wink:

Opublikowano
bezpieczniejsze dla zawieszenia sa 16" niz 17" i reszta :)

Wszystko zalezy od profilu opony , a nie wielkosci felgi :wink:

Murzyn napisał/a:

do A4 nie, ale do A8...

Ale my o a4 piszemy :grin::wink:

Hugo tylko zwrocil uwage na taki maly fakcik, ze wazne jest ile tzw miesa jest na feldze (znaczy sie profil-(nie do konca, ale w przyblizeniu mozna tak powiedziec)) a nie jaki jest rozmiar felgi

Opublikowano

Wiadomo że komfort nie zależy od felgi tylko od opony jaka jest na nią naciągnięta. :grin:

Opublikowano

To jaka najlepiej zalozyc gume na jaka felge zeby bylo ladnie komfortowo i bezpieczne dla zawieszenia ? :) Ma ktos jakis zloty przepis na to ? ;P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.