Kejti96 Opublikowano 8 Lutego Opublikowano 8 Lutego Hej, mam pytanie, który przewód jest od świateł cofania, a który od masy? Próbuję podłączyć kamerę cofania, mam przeciągnięte przewody ale nie wiem do jakich przewodów od auta mam się dokładnie podłączyć. W starym aucie (vw) wiedziałam jakie to kolory ale tu są inne i nie mam pojęcia które niestety. Wrzucam zdjęcia prawej i lewej strony.
Rozwiązanie Kejti96 Opublikowano 16 Lutego Autor Rozwiązanie Opublikowano 16 Lutego Problem rozwiązany, kabel od wstecznego to cienki czarno-biały po prawej stronie w moim przypadku.
Kejti96 Opublikowano 16 Lutego Autor Opublikowano 16 Lutego 6 godzin temu, Muskel1 napisał(a): Co to za rzeźnik tam grzebał? Ja nie, ale nie wiem czy poprzedni właściciel czy ktoś jeszcze wcześniej
dekiel 13 Opublikowano Poniedziałek o 22:33 Opublikowano Poniedziałek o 22:33 Sprawdż połączenia w tym spagetti czy sa solidne ,potem okręć materiałową taśmą izolacyjną najlepiej TESSA .
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się