Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z ABS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam nietypowy problem z ABS na desce wyświetlają się kontrolki ABS Plus wyświetlacz, vcds pokazał mi błąd: 00301 - ABS Return Flow Pump (V39) 35-00--

Tylko że pompa pracuje i to nawet po wyłączeniu samochodu, działa tak jeszcze z kilkadziesiąt do 2 godzin i sama się wyłącza. Po ponownym włączeniu samochodu kontrolki gasną zero błędów i spokój jest tak z 2 dni, gdy nie było problemów podłączyłem vcds i zrobiłem testy zewnętrzne, po kolei blokowało każde kółko, uruchamiało pompę i wyłączalo, później losowo znów problem powraca i sam ustępuje, sprawdzone wszystkie bezpieczniki także pod kierownicą i pod maską, obstawiałem jakiś sklejony przekaźnik gdy problem występował wyciągałem każdy po kolei aby zobaczyć czy pompa się wyłączy ale ona cały czas pracuje a przekaźników do sprawdzenia już zabrakło, wyłącza się tylko w momencie wyciągnięcia wtyczki ze sterownika ABS, samochodu nie posiadam długo dostałem go od szwagra, wspominał że sam sterownik był już wymieniany, macie może jakieś pomysły co to może być? Dlaczego w ogóle pompa dostaje ciągle zasilanie nawet po wyłączeniu samochodu? I gdy błąd ustaje pompa działa normalnie. Musiałem już tu napisać bo w internecie już nic nie znalazłem, chatgpt też nie pomógł ?

Edytowane przez matik357

Opublikowano

Sterownik, pewnie był założony już z wadą, ewentualnie źle został przypisany nr Vin.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.