Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bla Bla Bla Bukowina Tatrzańska 2025

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
8 minut temu, PIXI napisał(a):

Ktođ yostaje do poniedyiaku _

Jak ktoś wytrwa takie % to pewnie ktoś się znajdzie???

Opublikowano

Adaś, jasna sprawa :kox: dlatego pytam żeby ‰ wyleczyć :lol1:

Edytowane przez PIXI

Opublikowano
16 godzin temu, PIXI napisał(a):

Adaś, jasna sprawa :kox: dlatego pytam żeby ‰ wyleczyć :lol1:

Ja chyba zostanę :D

Opublikowano

Zawsze można zadzwonić po assistance, niech wiozą do domu ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 16.03.2025 o 17:08, Rob@k napisał(a):

Zawsze można zadzwonić po assistance, niech wiozą do domu ?

Moje "asistance" to Żona :tonguemad:

Edytowane przez PIXI

Opublikowano
7 minut temu, PIXI napisał(a):

Moje "asistance" to Żona :tonguemad:

To masz szczęście. Moja była raz i powiedziała,że więcej nie jedzie.

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, Rob@k napisał(a):

To masz szczęście. Moja była raz i powiedziała,że więcej nie jedzie.

No to nie wiem kto tutaj ma szczęście :grin:

Opublikowano
3 godziny temu, Michu1996 napisał(a):

No to nie wiem kto tutaj ma szczęście :grin:

W sumie tak. Nie ma tego głosu za plecami "nie pij tyle" ?

Opublikowano

A ja na wielosezonie przyjadę ? 

 

Kurde straciłem rachubę który to już zlot będzie ? jakiś -nasty ?

Opublikowano

Jest gdzieś w pobliżu hotelu jakaś myjka żeby auto opłukać po trasie? 
 

Opublikowano
7 minut temu, BartoszSoldier napisał(a):

Jest gdzieś w pobliżu hotelu jakaś myjka żeby auto opłukać po trasie? 
 

W Białce Tatrzańskiej jest na Orlenie. Tam jest początek zlotu :polew:

Edytowane przez Rob@k

Opublikowano
6 minut temu, Rob@k napisał(a):

W Białce Tatrzańskiej jest na Orlenie. Tam jest początek zlotu :polew:

Bliżej nic nie ma? Czy to stały, umówiony punkt imprezy? :D 

Opublikowano

To chyba najbliżej Bukowiny.

Opublikowano
  • Autor

O której godzinie planujecie być w piątek w Bukowinie ? :whistling:

Opublikowano
2 minuty temu, Michu1996 napisał(a):

O której godzinie planujecie być w piątek w Bukowinie ? :whistling:

Właśnie o której będziecie ? Ja to jak już wiesz będę od czwartku?

Opublikowano
35 minut temu, BartoszSoldier napisał(a):

Jest gdzieś w pobliżu hotelu jakaś myjka żeby auto opłukać po trasie? 
 

Tutaj śmigamy zawsze 

MAPS.APP.GOO.GL

 

Screenshot_20250329-215730.png

Opublikowano

Tą miałem na mysli, tylko myślałem, że to Białka.

Opublikowano
26 minut temu, Hugo napisał(a):

Tutaj śmigamy zawsze 

W takim razie do zobaczenia na myjni? 600 km, więc będzie konieczna :D 

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, Pat 44 napisał(a):

Właśnie o której będziecie ? Ja to jak już wiesz będę od czwartku?

12-13 jak dobrze pójdzie :P @Pat 44 miejsce poproszę ładne z widokiem :kox:

Opublikowano
44 minuty temu, Michu1996 napisał(a):

12-13 jak dobrze pójdzie :P @Pat 44 miejsce poproszę ładne z widokiem :kox:

Coś się załatwi ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.