Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Ciężko odpala

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam od jakiegos tygodnia mam problem przy odpalaniu silnika.

jak postoi ok 3 godzin to musze go kilknascie sekund kręcic zeby odpalił.

czy to moze byc cofające sie paliwo do zbirnika?

gdzie szukac przyczyny.

Opublikowano

więcej info! czasem trzeba mache w góre

jak pali rano, jak na ciepłym motorze.

sprawdz weżyki te przy wtryskach może ciekną.

mozliwe gdzieś nie szczelne łapie powietrze.

może przeskoczył pasek, ciągnąłeś go?

kiedy filtr paliwa zmieniałeś.

Opublikowano
  • Autor

rano ma ciezko odpalic jak juz odpali to pózniej pali od kopa ,a jak postoi 2-3 godzin to znów dłuej musze kręcic.

nigdy go nie zaciągałem, filtr był wymieniony sprawdze jeszcze węzyki ,jak patrzyłem to wszedzie sucho.

czy w pompie jest jakis zawór który wstrzymuje cofanie paliwa,

Opublikowano

sprawdz kąt wtrysku 00 BS i reszte logów statycznych

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

sprawdz kąt wtrysku 00 BS i reszte logów statycznych

dokladnie tak. podlacz VAGine i sprawdz. ja mialem to samo. musialem minimalnie przestawic rozrzad. a jak u ciebie z moca, dobrze ciagnie na wysokich biegach?
Opublikowano

zawsze ale to zawsze, kłopoty z odpaleniem zimnego silnika wiążą się z albo zbyt opóźnionym kątem wyprzedzenia początku tłoczenia (początku wtrysku) albo z zapowietrzaniem się układu zasilania przez nieszczelności na wężykach i oringu przy samym filtrze paliwa. Wyeliminowanie jednego i drugiego zapobiega tej przypadłości.

Opublikowano

zawsze ale to zawsze, kłopoty z odpaleniem zimnego silnika wiążą się z albo zbyt opóźnionym kątem wyprzedzenia początku tłoczenia (początku wtrysku) albo z zapowietrzaniem się układu zasilania przez nieszczelności na wężykach i oringu przy samym filtrze paliwa. Wyeliminowanie jednego i drugiego zapobiega tej przypadłości.

konkretna i wyczerpujaca odpowiedz - szacun :hi: szkoda ze wczesniej sam nie trafilem na taka cenna wskazowke tylko musialem dojsc do tego metoda prob i bledow. (zdobyte doswiadczenie - BEZCENNE :>)
Opublikowano

U mnie słabo odpalał jak miałem stary AQ - po wymienie baterii kopie w 0,5 sekundy. Warto go podladować może i spróbować kopnąć z rana

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.