Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Pęknięta sprężyna z przodu


grzesu3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam miłośników AUDI a4 :naughty:

Właśnie pękła mi sprężyna z przodu. Chcę wymienić obie. I teraz pytanie do znawców: Czy może ktoś z was wymieniał sprężyny i doradzi jakie kupić, bo cena na allegro wacha się od 65 zł za sztukę do prawie 200zł.

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taki sam problem pęknięta sprężyna z przodu kupiłem używki 2-szt jedna na zapas jakby znów któraś pękła tylko musisz kupić z takim samym oznaczeniem jak te co masz w A4 są tam kolorowe kropki ja miałem brązową i białą kropkę zamontowałem i jest Ok.Nowych podrób nie polecam.....Kup Używki Oryginalne...najlepiej na jakimś szrocie lub jak ma ktoś Angliki na części.Najlepiej jest osobiście pooglądać sprężynki u gościa niż kupować na Allegro niewidząc ich w na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak można było dopuscić do takiego stanu :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym Ty piszesz do jakiego stanu ,sprężyna może pęknąć w każdej chwili.Wymieniaj komplet tzn.dwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja tez się podepne pod temat

mi pekła sprężynka przedwczoraj

i teraz

z tymi używkami to nie do konca tak pewne - bo skąd wiadomo ile pojezdzi na tym

a nowe to po sklepach polecają sprężynu robione w lublinie chyba za 160zł/szt

Tu na allegro patrze i są nawet za 70zł/szt http://moto.allegro.pl/item648633725_sprezyny_passat_b5_a4_a6_1_9tdi_przod.html

i badz tu człowieku mądry

Myśle tez o tym zestawie http://moto.allegro.pl/item654784995_sprezyny_amortyzatory_audi_a4_1999r_sportowe.html

ale po pierwsze jest to używka a po drugie nie do końca jestem przekonany o obniżaniu - ważniejszy komfort

Prosze o porade co mam zakupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mam podobny problem tzn pękła mi sprężyna z przodu. ma oznaczenie jedną kropkę srebrną i trzy kropki różowe. teraz mam dylemat czy szukać używek z takim samym oznaczeniem czy kupić nowe o podobnych parametrach a jeśli tak to z jakiej firmy polecacie. moje autko jest z z rocznika 95 1.8 125KM sedan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...