Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowa opcja nawigacji w aplikacji Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do tej pory nie miałem tej trzeciej po prawej opcji.

 

Wygląda idealnie bo jak rozumiem można dokupić TYLKO traffic i widok satelitarny a nie całą nawigację jaka jest w pierwszej opcji po lewej.

 

Nie mam fabrycznie nawigacji ale jest odblokowana i teraz 2 pytania:

 

1. Dlaczego taka opcja się nagle pojawiła jeżeli serwery Audi zapewne wiedzą że mój VIN nie ma nawigacji, więc powinna być tylko aktywna opcja pierwsza po lewej?

2. Jak zakupię opcję trzecią to po upływie jej czasu zniknie mi tylko traffic i sat czy całkowicie się nawigacja zablokuje?

 

 

myaudi-3opcje.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Musiałbyś  zainwestować te 70zł i sprwadzić  , opcje są dwie , albo jest to bug w systemie i algorytm w myaudi omyłkowo zaciągnoł informacje że auto ma fabryczne navi ale po zakupie nie prześle tych ułsug bo niema tego na docelowym serwerze albo poprostu zadziałą , sprwadź i daj znać 

Opublikowano
  • Autor

Zainwestowałem i nawet korzystniej , na stronie DE MyAudi jest to samo ale pierwszy miesiąc dają za 1€. Potem samoistnie pobierają z konta ale subskrypcję można anulować.

 

Wszystko działa oczywiście jak powinno 🙂 ale opcje wyglądają dziwnie ciekawie jak na załączniku.

 

Ten 26.06.2024 czyli ponad rok temu to data kiedy wziąłem na próbę oficjalnie pełną navi miesiąc wcześniej na 1 miesiąc również za 1€ .   Po miesiącu oczywiście wygasło no ale tak miało być.

myAudi-3opcjeA.jpg

Edytowane przez mcemsi

Opublikowano
7 godzin temu, mcemsi napisał(a):

Zainwestowałem i nawet korzystniej , na stronie DE MyAudi jest to samo ale pierwszy miesiąc dają za 1€. Potem samoistnie pobierają z konta ale subskrypcję można anulować.

 

Wszystko działa oczywiście jak powinno 🙂 ale opcje wyglądają dziwnie ciekawie jak na załączniku.

 

Ten 26.06.2024 czyli ponad rok temu to data kiedy wziąłem na próbę oficjalnie pełną navi miesiąc wcześniej na 1 miesiąc również za 1€ .   Po miesiącu oczywiście wygasło no ale tak miało być.

myAudi-3opcjeA.jpg

“Bezterminowo” ciekawe ale dobrze że taka możliwość się pojawiła - u mnie w Audi A3 8Y jescze takiej opcji niema puki co - jest tylko pełna nawigacja z 200zl miesięcznie - a Navi oczywiscie odblokowana offline lecz oryginalnym kodem z fabryki 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No i 3-ciej opcji w myaudi już nie ma.  Ale wszystko działa normalnie.

Opublikowano
W dniu 1.09.2025 o 21:12, mcemsi napisał(a):

No i 3-ciej opcji w myaudi już nie ma.  Ale wszystko działa normalnie.

To lipa mogłeś sobie uruchomić odrazu może na rok czy 2 , wygląda na to że był to jakis "glitch" na serwerach , obserwuj może dalej 

Opublikowano
  • Autor

Zobaczymy po miesiącu ale mam (niby) subskrypcję bezterminową odnawianą co miesiąc z automatyczną płatnością. Okaże się po 22.09.

 

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Pojawiła się nowa wersja aplikacji myAudi. Na duży plus jest dodanie pokazywania zasięgu AdBlue.

 

 

 

Screenshot_20251024_114655_myAudi.jpg

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
21 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Pojawiła się nowa wersja aplikacji myAudi. Na duży plus jest dodanie pokazywania zasięgu AdBlue.

 

 

 

Screenshot_20251024_114655_myAudi.jpg

Dziwne , adblue zasieg zawsze pokazywał ale może nie w b9 ..dla mnie do d*py poprzednia mi sie bardziej podobala

Opublikowano

Niestety w B9 nie pokazywało do tej pory. Na minus jest to, że aktualny przebieg trzeba poszukać w apce . W poprzedniej był widoczny na głównym ekranie.

 

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 1.09.2025 o 21:12, mcemsi napisał(a):

No i 3-ciej opcji w myaudi już nie ma.  Ale wszystko działa normalnie.

No i po niemal dokładnie 6 miesiącach działać przestało. Wpadł komunikat że nie dali rady pobrać opłaty i wyłaczają opcję. Dziwne bo przez te 6 miesięcy jakoś dawali radę.

Odblokowana nawigacja sie zachowała , zniknęły tylko traffic i widok sat a wiadomo że to było najcenniejsze. Będę śledzić , może znów kiedyś ta opcja sie ponownie pojawi.

Edytowane przez mcemsi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.