Skocz do zawartości
IGNOROWANY

lampy angel eyes chrome


ariel

Rekomendowane odpowiedzi

cześć

mam problem jak podłóczyc lampy angel mam problem ze światłami krótkimi jak zapale długie to gasną krótkie a raczej tak nie może być prawda?

Powinny sie palić długie z krótkimi razem czy to wina przełącznika czy ja coś żle zrobilem ale chyba nie bo mialem gotowe kostki. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

mam problem jak podłóczyc lampy angel mam problem ze światłami krótkimi jak zapale długie to gasną krótkie a raczej tak nie może być prawda?

Powinny sie palić długie z krótkimi razem czy to wina przełącznika czy ja coś żle zrobilem ale chyba nie bo mialem gotowe kostki. Dzięki

Nie miałem do czynienia z podłączaniem lamp angel eyes ale to że gasną krótkie jak włączysz długie to akurat normalne. Na pewno wcześniej miałeś żarówki H4. Są tam dwa włókna. Jak włączysz krótkie to świeci to włókno przy osłonce a przy długich ono gaśnie a zapala się to poniżej bez tej osłonki.

Jęśli chcesz by krótkie nie gasły po włączeniu długich to zastosuj prosty układ z przekaźników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Tak zgadza się mialem żarówke H4 a co do przekażników to mógłbyś mi to bliżej wytłumaczyć kolega wyżej napisal że jest z tym więcej zabawy niż roboty a ja sie troche cykam żebym nic nie popalił z tylnymi lampami poszlo nieżle nie wiem jak mam wsawić zdjęcie to bym wam pokazal. :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tył jest prosty. Mogę narysować schemat podłączenia i wyślę Ci to mailem ale na razie jestem troszkę zajęty. Myśle że przez święta nie siedzisz w garażu więć poczekaj proszę na maila. Nie mam tego schematu gotowego, muszę go dopiero narysować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kontaktujcie się przez maila , PW a jak będziecie mieli gotowy schemat to dajcie znać i do Warsztatu dorzucimy. Temat zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...