Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Benz Workz GLA45 AMG 2.0 381KM 4Matic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Benz Workz GLA45 AMG 2.0 381KM 4Matic

 

 

Stan Obecny

135.jpg

136.jpg

137.jpg

139.jpg

142.jpg

112.jpg

113.jpg

115.jpg

 

 

Witam Serdecznie:hi:

No to jedziemy na nowo

 

W poprzednich odcinkach

A4 B7 Avant 2006r 3.0 TDI V6 233km Quattro

 

518.thumb.JPG.62715452d3d65676f6b2b1ac8e14c748.JPG

 

524.thumb.JPG.68aca3474ec59e6a4040091d4c0cebd4.JPG

 

531.thumb.JPG.a743242d4d3b19448c787a60c36d1af0.JPG

 

 

  

 

A4 B8 Avant 2012r 2.0 TDI 177km Quattro

 

254.thumb.jpg.1d868c6d6db661b2cf4afe21fa1d7b68.jpg

 

255.thumb.jpg.a129ec8ae517b688650f930e100b2b55.jpg

 

273.thumb.jpg.f2ca572fa734962b70494a4973de2ae9.jpg

 

No i miało być b9 ale jakoś tak sam nie wiem, kilka obejrzałem i odechciało mi się, trochę jakość mi się nie podobała i chyba starczy już wożenia powietrza w Avancie, a do tego od jakiegoś czasu chodził za mną mocniejszy motor i coś w stylu Hot Hatcha. Pojawiła się opcja kupna GLA45 AMG 2.0 381KM, a że auto salon polska od znajomego, bezwypadkowy i serwisowany na bieżąco a do tego dość mocno doposażony włącznie z wydechem AMG PERFORMACE oraz pakietem AERO to za długo się nie zastanawiałem i auto jest u mnie...

 

 

Na pokładzie:

Lakier: 662 Szarość górska designo magno

Tapicerka: 651 Tapicerka DINAMICA/ARTICO

Kamera cofania

Pilot zdalnego parkowania

Aktywne wspomaganie hamowania 

Elektrycznie regulowany fotel kierowcy z pamięcią ustawień 

Kurtyny powietrzne (WINDOWBAG) 

Poduszka powietrzna chroniąca kolana 

System nawigacji satelitarnej (APS) 0

HERMES communications module UMTS 

Live Traffic Information 

Podłokietnik kanapy tylnej 

Dach panoramiczny 

AMG PEEDSHIFT DCT 7-speed sports transmission S

Tempomat

Kontrola ciśnienia w oponach (RDK) 

Zawieszenie sportowe AMG 

Podsufitka materiałowa - czarna 

Audio 20 CD z przygotowaniem do montażu Garmin MAP PILOT 

ATTENTION ASSIST 

THERMOTRONIC - klimatyzacja automatyczna

Ciśnieniowe spryskiwacze reflektorów 

Reflektory bi-ksenonowe

Zamontowana gaśnica 

Relingi dachowe - czarne, błyszczące 

Obręcze kół AMG ze stopów metali lekkich, 20” 

Stylizacja AMG

Odtwarzacz CD  

Kolorowy wyświetlacz, 8”  

Podgrzewane fotele przednie

Oświetlenie ambiente

EASY-PACK – elektrycznie regulowana pokrywa bagażnika 

KEYLESS-GO – starter

Funkcja start/stop 

AMG DYNAMIC SELECT 

Elementy wykończenia wnętrza - szczotkowane aluminium 

Adaptacyjne światła stopu 

Pakiet lusterek: Lusterka fotochromatyczne, Elektrycznie składane lusterka zewnętrzne

Pakiet zabezpieczenia pojazdu

Alarm antywłamaniowy (EDW)

Zabezpieczenie wnętrza pojazdu

Pakiet AMG Night 2

Przyciemniane szyby z funkcją termoizolacji

Automatyczne wyłączenie poduszki powietrznej dla pasażera z przodu

Sportowy układ wydechowy AMG

White-illuminated door sill panels with "AMG" lettering

Dywaniki AMG 

Tylny spoiler AMG

Pakiet komfortowych siedzeń

Pakiet wizualny i oświetleniowy

Wycieraczka przedniej szyby sterowana czujnikiem deszczu 

Osłony przeciwsłoneczne z podświetlanymi lusterkami

Pasy bezpieczeństwa designo - czerwone 

 

 

Rolki:

Zima: Under Construction

Lato: Rotiform DTM 20x8,5 et35 na oponie Toyo Proxes Sport 2 245/35/20

 

 

Mody:

-  projektory LED z logo AMG w drzwi

- edycja specjalna gałki zmiany biegów Collector's Edition z wyszywanym logo AMG 

- przyciemnione wszystkie szyby

- nowy panel radia z polifta w szczotkowanym aluminium

- tablica rejestracyjna na magnesach od Revoke

- auto w pełni zabezpieczone powłokami od Gyeon i CarPro

- rejestrator jazdy Navitel RS2 Duo

- chromowane listwy oklejone czarnym PPF w połysku

- zawieszenie gwintowane BC Racing

 

 

 

Plany:

Dość ubogo ale po pierwsze gwint, na pewno inne rolki  w 20" na lato i zimę. Na pewno kosmetyka. Chciałbym Stage 1 i może wydech. Okleję też chromy z tyłu i szyby z przodu, może czarne emblematy, myślę też o komplecie z Maxton,  co jeszcze to czas pokaże...

 

Póki co auto zarejestrowane, ubezpieczone, wymieniony olej w dyfrze oraz olej  w silniku i wszystkie filtry...

 

 

Kilka zdjęć po zakupie:

 

001.thumb.jpg.11f81e560fe3edc5af5f5cadaff3c738.jpg

 

002.thumb.jpg.0ada5ff7c8b7305ceb635e41fe3abbfa.jpg

 

003.thumb.jpg.b60f3be582e7bb9b734ed4a9ef3ed8c2.jpg

 

004.thumb.jpg.82e96ce6547aefb3f90bc7c36906d78c.jpg

 

005.thumb.jpg.adaa2e3e4e1e34bb8e4c60027fb6df16.jpg

 

006.thumb.jpg.ca0124cef21e323e8ed1b5ca456a78c4.jpg

 

007.thumb.jpg.f6fc9168691e1b6cac2117cd4cffed02.jpg

 

008.thumb.jpg.c07448fc1ad0651ab2a15384fbb87ec2.jpg

 

009.thumb.jpg.88cda80ce853a2825f4a07bcf89328e9.jpg

 

010.thumb.jpg.e42894169be91cfddd27132147fac8f5.jpg

 

011.thumb.jpg.9d7b78ae3f4a0dbc20d607d803d6a58e.jpg

 

012.thumb.jpg.4616b9fbd44607b679e093db8c1d9896.jpg

 

013.thumb.jpg.1428ab753595179138650214dcfacdc1.jpg

 

014.thumb.jpg.5aedd6ec068649ab03dbe193e0dccc1e.jpg

 

015.thumb.jpg.a88812181a265a828971e064b700a2af.jpg

 

016.thumb.jpg.73aa5a121e05493d52ec5373926aebc1.jpg

 

:hi:

 


 

 

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano
  • Autor

Pierwsze małe mody, wrzuciłem projektory LED z logo AMG

 

A7I05397.thumb.jpg.874b5a02dc84d47599326b248ac15f12.jpg

 

A7I05402.thumb.jpg.09436479e32b532679877a4f9f59b544.jpg

 

A7I05404.thumb.jpg.9479dbe4a13c185aa04175917c83ef21.jpg

 

 

Opublikowano

Bardzo fajna zmiana, podoba mi się to auto, też czasami chodzi mi po głowie zmiana na jakieś ciekawe AMG

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano

Taka zabaweczka😉 

Mnie OSOBIŚCIE nie leży ten kształt tego akurat modelu, ale nie miałem takiego, więc niewiem jak to sprawowałoby się (Taka moja osobista opinia na temat).

Napewno będzie u Ciebie dopieszczona💪

Temat obserwuję, jak każdy Twój 😊 

 

 

Opublikowano
  • Autor

Też nie byłem przekonany co do wyglądu ale potem pogmerałem w necie i mnie wzięło :rolleyes:

 

IMG_1026.thumb.jpeg.77c9d9ad58a8770b6a6959a8b82c9300.jpeg

 

Gv4wq_9WQAAw3lH.thumb.jpeg.aa2ac3f5a23905a5e674ee0f5f68ba07.jpeg

 

IMG_E0597.jpeg.c7c0dc5d31dab31ff9c494afd9049409.jpeg

 

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano

Witam w klubie 45tek. Jeśli miałbyś jakieś pytania to pisz śmiało do mnie!

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, skotyman napisał(a):

Witam w klubie 45tek. Jeśli miałbyś jakieś pytania to pisz śmiało do mnie!

Dzięki !

Opublikowano
  • Autor

Wnętrze:hi:

 

Przed zimą ogarnąłem wnętrze, na skóry wrzuciłem Gyeon Leather Shield a reszta to Gtechniq, która we współpracy z firmą BioCote specjalizuje się w opracowywaniu technologii antybakteryjnych

 

017.thumb.jpg.3c7c80a885e4b9072286f1ff680c795b.jpg

 

018.thumb.jpg.22ff7aba4876faa873b5098b9a6cefff.jpg

 

019.thumb.jpg.26500eccc73334c558d58a74cdf51f7d.jpg

 

020.thumb.jpg.1a0105924a69e8118dd88c1ce653da78.jpg

 

021.thumb.jpg.9f79d6819f9c86529ba29ff22934fb88.jpg

 

022.thumb.jpg.e5d868b38f16ca0e2deea1e5878d7185.jpg

 

023.thumb.jpg.fc4777a4e36fee6ea6eba96dcbd8cf6e.jpg

 

024.thumb.jpg.227a3309d884cc036e4de148d95ed74e.jpg

 

025.thumb.jpg.6a1443b93aa116ae6559e12c99539f0b.jpg

 

026.thumb.jpg.278341ed3d83f1adf7daefe3d646accc.jpg

 

027.thumb.jpg.697d61511220e6692ba9dbd8f3a9ab0d.jpg

 

028.thumb.jpg.3c2cebd5b4ff784112dc2b56b543c59a.jpg

 

029.thumb.jpg.b11c79062092c2dcaf3ff4938fbe655a.jpg

 

Pozdr!:hi:

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano
  • Autor

Siema:hi:

 

Ostatnio wpadł mi w łapy nie lada rarytas, specjalna edycja gałki zmiany biegów AMG OEM z wyszywanym logo AMG i skórą w splocie carbonu, która była montowana min w  edycji specjalnej SL 63 AMG Dedykowanemu Lewsiowi Hamiltonowi i Rosbergowi kiedy to Mercedes świętował zwycięstwo w F1 :kox:

 

033.thumb.jpg.f2d64a634ade3f4427a4fc39a9d7b2bf.jpg

 

034.thumb.jpg.1e1030417da8907599d286574f336c60.jpg

 

035.thumb.jpg.18ef4065cfe8623e69b454edbffda89e.jpg

 

036.thumb.jpg.9a1ef515ee85faca7cf7a86011e0ffe1.jpg

 

037.thumb.jpg.b181e79053f9204b91aec69c44e68ebd.jpg

 

038.thumb.jpg.471b6bd4f57b785cff53eb1d1c0a6850.jpg

 

 

 

Po założeniu zabezpieczyłem ją Gyeon Leather Shield jak resztę skór na aucie

 

039.thumb.jpg.ceabb2f981a8777e87b0e0afeda984f2.jpg

 

040.thumb.jpg.6c79664dff9fc3846fe17c738c7fe062.jpg

 

Pozdr!:hi:

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano

O kurde. Spodziewałem się manetki od biegów przy kierownicy, jak to w mercedesach. A tu w konsoli środkowej. Na +😉

Edytowane przez Adam87

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Cześć:hi:

 

Trochę w aucie się pozmieniało, więc czas na mały up

 

Po pierwsze założyłem nowy panel do radia z polifta z przyciskami w szczotkowanym aluminium na rzecz zwykłych plastików które były poprzednio

 

A7I05707.thumb.jpg.4d69ccd0d792494a97ec63725d83b72e.jpg

 

A7I05717.thumb.jpg.2b8942a89f9cfb6983bbf271663720ae.jpg

 

A7I05702.thumb.jpg.0c1c9bf4591fd10cd9c602a069a354d5.jpg

 

A7I05701.thumb.jpg.b142a53169a78f1d3f07c6058026d763.jpg

 

 

 

 

Druga sprawa, listwy chromowane z tyłu okleiłem czarnym PPF w połysku, który sobie zabezpieczyłem powłoką

Gyeon PPF Evo

 

A7I05734.thumb.jpg.3ba10fa8a1ad709a09efd5ad7ee10848.jpg

 

A7I05737.thumb.jpg.8274a32a820a33b7949e851f501d56fe.jpg

 

A7I05743.thumb.jpg.09ede020bbfe6e4932dbc017559c88bd.jpg

 

A7I05750.thumb.jpg.aba2044648f9ea8947c55d49fff9af49.jpg

 

A7I05752.thumb.jpg.a71c25730376d1cda327e735ae7aef08.jpg

 

A7I05757.thumb.jpg.77e98dc002a7148c3a810b79f568f9bc.jpg

 

 

 

 

Do auta wleciała tez kamera Navitel RS2 Duo

 

A7I05721.thumb.jpg.9a78f742867b5d24250c4ea4d09e27fb.jpg

 

IMGP5859.thumb.jpg.7710dc835ef312c74f0bcdc17b394355.jpg

 

 

 

 

Zmieniłem też uchwyt tablicy rejestracyjnej z tyłu na Revoke na magnesach, za***isty temat bo zawsze można ją sobie zdjąć do mycia i żaden syf z tyłu nie zostanie, polecam:good:

 

A7I05760.thumb.jpg.e5d72574f4e4d85d919e2d49b15ceac0.jpg

 

A7I05768.thumb.jpg.caeaf066cf27ca88bb3ff44075d83bec.jpg

 

A7I05769.thumb.jpg.070c7cd228d9e892ef49ab6e693a243b.jpg

 

A7I05766.thumb.jpg.2bcd3c2b5538c39fa2def8a4d535de15.jpg

 

 

 

 

Ale co najważniejsze to znalazłem czas na "korektę lakieru", doczyszczenie auta i wrzucenie powłok co dla mnie jest chyba jedną z najważniejszych rzeczy

 

I tak, na lakier wrzuciłem Gyeon Matte Evo

 

A7I05771.thumb.jpg.9ba41e912a4c5c8c11589860cb3e083f.jpg

 

 

 

 

Na szyby i dach Gyeon View Evo a na plastiki Gyeon Trim Evo

 

A7I05777.thumb.jpg.5480355df8e160bf83c0f92e987d053e.jpg

 

A7I05780.thumb.jpg.ad44dfa4f4258bd20197c296ef87da8a.jpg

 

A7I05782.thumb.jpg.8066511747cd5a4e440f9c017a938b52.jpg

 

A7I05784.thumb.jpg.226a6d7c581f76869be47b070dba379a.jpg

 

 

 

 

Na uszczelki i plastiki z przodu CarPro Blackout 2.0 i CarPro Dlux a na lampy ich nową powłokę CarPro DLight

 

A7I05793.thumb.jpg.4b3331446499c8bb7a6fb9cff0b91163.jpg

 

 

 

 

Natomiast na wszystkie wypolerowane Piano Black wrzuciłem Gyeon Syncro

 

A7I05798.thumb.jpg.1108e6256a0e75ac513606efac87973c.jpg

 

 

 

 

Trochę innych rzeczy, jak no od 3D baaaarodzo fajny szampon i ich dressing do opon, który jak dla mnie na chwile obecną jest TOP, nowa pianownica od BigBoi-a, lampa do powłok itp

 

A7I05814.thumb.jpg.473d7c6ddba686e3d1dc107f574a19fc.jpg

 

A7I05815.thumb.jpg.786c4affb3c0869be2f7879f8051185c.jpg

 

A7I05820.thumb.jpg.bae09a02e5448d70249e63a519e10985.jpg

 

A7I05839.thumb.jpg.052a2dccbd999734673c02a88f9afe5a.jpg

 

 

 

 

Cała korekta elementów piano zrobiłem pastami od Gyeon, odtłuczenie Gyeon Prep a na koniec auto przetarłem Gyeon Cure Matte Redefined

 

A7I05823.thumb.jpg.0134117708aba66e2ba37ed87c40b4af.jpg

 

A7I05827.thumb.jpg.e5e8527e0568d36614bc42929f16ce46.jpg

 

 

 

 

Kilka fotek z garażu...

 

A7I05841.thumb.jpg.c58ca3713fd4fad67f5a47614c902684.jpg

 

A7I05843.thumb.jpg.b476183b26e119a1833d8f4cdfd2744a.jpg

 

A7I05846.thumb.jpg.d523110c0875a08557c2a3541fc47496.jpg

 

A7I05848.thumb.jpg.ef51ab259899968cbbeca262c1b71962.jpg

 

 

 

 

Dotarły też letnie rolki:naughty:

 

A7I05851.thumb.jpg.30061119dfdc70967dcede88439bee88.jpg

 

 

 

 

Tak wygląda auto po korekcie a do tego przyciemniłem też przednie szyby najsłabszą folią, więc mamy już wszystkie oklejone

 

A7I05931.thumb.jpg.148dcf73a6555f4dd44b5788b87360cc.jpg

 

A7I05935.thumb.jpg.911952cfde05978095f1cc8e26d8eee8.jpg

 

A7I05936.thumb.jpg.580a1ad2b049f644aaff9c6d4ad96c3c.jpg

 

A7I05941.thumb.jpg.fe9170bf9867eac9e3588e13c7e38c3f.jpg

 

A7I05950.thumb.jpg.c621bf6ab1604ef8f38b23923bb96019.jpg

 

A7I05959.thumb.jpg.1078fe9e0c2d96ba740d2a53c60415df.jpg

 

A7I05969.thumb.jpg.ce48003803eca4450c25e13b0b99c17a.jpg

 

A7I05975.thumb.jpg.15541e9a21206f31705eb41935395a01.jpg

 

 

 

 

Pierwsze mycie :kox:

 

A7I05856.thumb.jpg.0c7aba24ace74401e2f10e4bcae2d837.jpg

 

A7I05859.thumb.jpg.2116108e027bab4343179400511369db.jpg

 

A7I05863.thumb.jpg.e341ceda7c6d2d9c815c1b766e6dc207.jpg

 

A7I05858.thumb.jpg.416025f9d66d3f3e7e78805daa555222.jpg

 

 

 

Do usłyszenia:hi:

 

 

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano

Świr. :rolleyes:

Opublikowano

a jak ja Merca kupiłem to się dziwiłeś, że zwariowałem :D  graty zakupu, ja się z Merca po e klasie wyleczyłem ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mega fajny wóz ;) Gratki fury ;)

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Cześćhi

Trochę się znowu pozmieniało, więc mała aktualizacja

Letnie felgi kupione w Dawmac

Rotiform DTM 20x8,5 et35

132.JPG

125.JPG

126.JPG

127.JPG

128.JPG

129.JPG

130.JPG

131.JPG

Kupiłem też gwint BC Racing z regulacją twardości

087.jpg

Na felgi wrzuciłem Toyo Proxes Sport 2 w rozmiarze 245/35/20 a felgi zabezpieczyłem CarPro Dlux+CarPro Gliss

116.jpg

117.jpg

118.jpg

119.jpg

120.jpg

121.jpg

122.jpg

123.jpg

Trochę z tym wszystkim zabawy było i z gwintem i regulacją, nie było dostępnych camberów do zawieszenia osobno, nie było gwintu z camberami w zestawie, musiałem kupić camber bolty, teraz je wykręciłem, może jeszcze wrócą zobaczymy bo trochę opona tarła o te plastiki od nadkola z przodu, po podkręceniu regulacji twardości w gwincie prawie na maksa problem na razie znikł, więc zobaczymy, co się dało jak gumy itp założyłem nowe od zawieszenia, zbieżność też udało się w końcu ogarnąć po wielkich poszukiwaniach warsztatu bo same nieudaczniki dookoła i szczerze mówiąc już miałem w pewnym momencie tego wszystkiego dość ale udało się to wszystko porobić i auto w końcu się prezentuje tak jak chciałem....

Tak to teraz wygląda

088.jpg

089.jpg

090.jpg

092.jpg

096.jpg

098.jpg

99.jpg

100.jpg

101.jpg

102.jpg

103.jpg

104.jpg

105.jpg

093.jpg

094.jpg

095.jpg

097.jpg

106.jpg

107.jpg

090.jpg

Zimę przelatałem na JR SL004 w szarym macie, całkiem fajne felgi, lekkie, ale kupiłem 19x8,5 et35 z oponą Toyo 235/40/19 i jak dla mnie jednak profil 40 to za dużo, dlatego na zimę też wleci coś fajnego w 20''

122.jpg

Ostatnie zdjęcia (które strasznie mdli na forum, i gdzieś wcina kolory) i do usłyszenia hi

108.jpg

109.jpg

110.jpg

111.jpg

112.jpg

113.jpg

Pozdr!

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano
  • Autor

Pojechałem zrobić jeszcze kilka fotekzdjecie

133.jpg

134.jpg

135.jpg

136.jpg

137.jpg

139.jpg

140.jpg

141.jpg

142.jpg

143.jpg

144.jpg

146.jpg

Pozdr!gicior

Edytowane przez FroS-t

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.