Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pytanie o ogłoszenie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam zgromadzonych,

 

od 2 miesięcy wisi moje autko wszędzie w zasadzie nie licząc otomoto. I jedyne co to 2-3 telefony z których nikt nie wynikło. Może ktoś powiedzieć co robię nie tak przy moim ogłoszeniu?

https://autoplac.pl/oferta/audi/a4/b8-2007-2015-1-8-2010r-tfsi-quattro-sportpaket-AGALEZEC8i1

Opublikowano

Teraz nie ma szału ze sprzedażą samochodów, to po pierwsze. A po drugie, masz taki silnik, którego ludzie się boją ze względu na wadę olejową.

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, Hugo napisał(a):

Teraz nie ma szału ze sprzedażą samochodów, to po pierwsze. A po drugie, masz taki silnik, którego ludzie się boją ze względu na wadę olejową.

To racja jedyny minus u mnie to z silnikiem... Stąd też zaniżyłem cenę mimo, że w takich na otomoto widać często praktycznie golasy na ośce. No nic pozostaje wisieć z ogłoszeniem.

Opublikowano

sa jakies propozycje cenowe ?

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, Dev napisał(a):

sa jakies propozycje cenowe ?

Negocjacji nie było, mówilem przewaznie, ze moge na pełny bak opuścić bo nie ma do czego sie przyczepic

Opublikowano

ile pali oleju ?

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, Dev napisał(a):

ile pali oleju ?

zalezy od nogi, przewaznie co 2.5-3k km litr dolewam

Opublikowano

czyli jak przybutujesz to litr na 1000 km siorbnie

wiec nie sprzedajesz auta tylko problem

odpusc jeszcze z 6000zł i pojdzie

Edytowane przez Dev

Opublikowano
  • Autor
35 minut temu, Dev napisał(a):

czyli jak przybutujesz to litr na 1000 km siorbnie

wiec nie sprzedajesz auta tylko problem

odpusc jeszcze z 6000zł i pojdzie

nie sprzedaje problemu, nie jest mi spieszno. za cene 14 tys nikt nie sprzedaje tych egzemplarzy 

Opublikowano

jest tak jak napisał Hugo, rynek uzywanych aut stoi

przez inflacje ceny za auta skoczyły ostro w górę i kazdemu sprzedajacemu wydaje sie ze sprzeda auto w wystawionej cenie a tu d...a

w chwili obecnej chinole dobijają rynek nowych aut

a co za tym stoi również aut uzywanych bo mase osób stoi przed dylematem:

kupic nowego dobrze wyposazonego chinola na grubej gwarancji czy uzywkę

sytuacja zaczyna powoli przypominac czasy przed covidowe, czyli rynek kupującego a nie sprzedajacego, ceny uzywek jeszcze w chwili obecnej stoja ale w krótce sie to zmieni, będa spadac, bo nie ma zadnej rotacji

kolega prowadzi duzy komis plus sprowadza auta z USA, jeszcze w 2024 roku sprzedawał do 20  aut miesiecznie, w chwili obecnej jest to 4-6 a ciągnie sie to od marca tego roku

 

Edytowane przez Dev

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.