Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] A4 Czarna perełka :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich,

Chciałbym przedstawić swoją A4.

Rok produkcji: 12.2002

Silnik : 1.9TDI 131 PS

Przebieg: Udokumentowany 180 000 km

Wyposażenie:

Kolor : czarna perła

Podgrzewane fotele przednie, podgrzewane lusterka

2- strefowa klimatyzacja

Parktronic z tyłu

6 poduszek powietrznych (kurtyny)

Podłokietnik z przodu i z tyłu

Skórzana kierownica, dźwignia zmiany biegów i drążek hamulca ręcznego

Radio Audi Concert + doliczyłem się 9 głośników

Zamykanie + otwieranie szyb z kluczyka

ABS , ESP + ASR

Zasłonka tylnych szyb

Pełny FIS

79042197.jpg

95257215.jpg

56235598.jpg

Zdjęcia robiłem na szybko telefonem, środek wrzucę niebawem :)

Opublikowano

autko bardzo ładne no i avant :good:

zapodaj fotki ze środka

Opublikowano
  • Autor

Te felgi to 15, będą na zimówki, właśnie szukam jakichś 17tek na lato :)

Opublikowano

ładna :good: pomysl lepiej nad 18.. bo 17 zginie w tym aucie.. :wink4:

Opublikowano

Dokladki i fela az sie prosza :)

Bierz fele s-line B6 :)

Opublikowano
  • Autor

Myślałem nad tymi wzorami:

1. http://tiny.pl/zvkc

2. http://tiny.pl/zvkd

:>

Opublikowano

1. wyglada biednie na B6

2. to jest to.. :kox:

Opublikowano

Bardzo ładna,lustrzane odbicie mojej,u mnie jest tylko troszkę niżej i nie ma oznaczeń modelu z tylu :tongue4:a i jeszcze w jakim kolorze masz wnętrze?

Opublikowano

Bardzo ładna,lustrzane odbicie mojej,u mnie jest tylko troszkę niżej i nie ma oznaczeń modelu z tylu :tongue4:a i jeszcze w jakim kolorze masz wnętrze?

Znaczki bardzo latwo sciagnac :tongue4:

Co do Tematu bardzo ladna Audica :naughty:

Mnialem takie same feluchny i poszly wlasnie na zimke..

A na lato mam 17-nastki Tobie proponuje pokusic sie o 18-nastke bo zmienisz zdanie po zalozeniu sam zobaczysz :wink4:

Szkoda tylko ze xenonow nie ma :confused4:

Zawsze mozesz jakies hidy zapodac :wink4:

Udanych modow Pozdrawiam :>

Opublikowano
  • Autor

Nie zdąrzyłem zrobić jeszcze fotek środka, ale jest w kolorze czerni.

Z oznaczeń to raczej zdejmę napis 1.9TDI, a A4 zostawię.

Co do felg to będę zakładał 17tki bo jednak boje się o komfort jazdy na 18tkach biorąc pod uwagę stan naszych dróg :confused4:, zdecyduję się chyba na ten drugi wzór ori audi. Chyba że macie jeszcze ciekawsze propozycje 17tek ?:)

Właśnie chciałem się zapytać jak to jest z tymi HIDami ? Mają homologację, czy policja może się do tego przyczepić?

Opublikowano

Wszyscy sie boja, nie jest tak strasznie hyhy :kox:

Kupisz 17 po miesiacu stwierdzisz ze 18 bardziej by robily robote.. :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Wszyscy sie boja, nie jest tak strasznie hyhy :kox:

Kupisz 17 po miesiacu stwierdzisz ze 18 bardziej by robily robote.. :cool1:

Jeszcze sie zastanowie :D ale ta przesiadka z 15tek na 18tki moze byc bardzo szokujaca :>

Opublikowano

Będzie na pewno... :> szykuj się na wstrząsy....

Opublikowano
  • Autor

Będzie na pewno... :> szykuj się na wstrząsy....

Dlatego wolę narazie pojeździć na 17" :)

Opublikowano

Wszyscy sie boja, nie jest tak strasznie hyhy :kox:

Kupisz 17 po miesiacu stwierdzisz ze 18 bardziej by robily robote.. :cool1:

Jeszcze sie zastanowie :D ale ta przesiadka z 15tek na 18tki moze byc bardzo szokujaca :>

Wcale nie ja przesiadlem z 15 na 17 nawet nie odczulem komfort nie spadl nic nie jedt odczuwalne wiec watpie aby te kolejne 2.5 cm mialo zawazyc nad tym..

Co do Hidow homologacje :polew:

Nie ogolnie jesli xenony to powinny byc spryski oraz samo poziomowanie :naughty:

Wiesz jak beda chcieli to sie na pewno przyczepia :wink4:

Opublikowano
  • Autor

No właśnie poczytałem o tych HIDach i dam sobie spokój, widziałem pare razy w akcji takie wynalazki to nic tylko po oczach raziło, jak mieć to xenon a nie jakieś chińskie podróbki :)

Opublikowano

No właśnie poczytałem o tych HIDach i dam sobie spokój, widziałem pare razy w akcji takie wynalazki to nic tylko po oczach raziło, jak mieć to xenon a nie jakieś chińskie podróbki :)

Wiesz Hidy nie musza byc zaraz tanim gownem no ale wiesz kazdy podchodzi jak chce ja tam w te oslepianie nie wierze..

:wink4:

Tez zaluje ze nie mam ori xenonu :decayed:

Opublikowano

No właśnie poczytałem o tych HIDach i dam sobie spokój, widziałem pare razy w akcji takie wynalazki to nic tylko po oczach raziło, jak mieć to xenon a nie jakieś chińskie podróbki :)

skoro b6'tki maja seryjnie juz lampy soczewkowe to o razeniu po oczach nie ma mowy. Jesli sa tylko dobrze poustawiane oczywiscie.
Opublikowano
  • Autor

Ostatnio widziałem jak przy policjantach koleś musiał całą lampę rozkręcać i tłumaczyć się z takich właśnie HIDów dlatego wystarczą mi zwykłe Philipsy Night Vision, czy coś w ten deseń :)

Opublikowano

No właśnie poczytałem o tych HIDach i dam sobie spokój, widziałem pare razy w akcji takie wynalazki to nic tylko po oczach raziło, jak mieć to xenon a nie jakieś chińskie podróbki :)

skoro b6'tki maja seryjnie juz lampy soczewkowe to o razeniu po oczach nie ma mowy. Jesli sa tylko dobrze poustawiane oczywiscie.

Dokladnie lampy sa soczekowe tak jak piszesz kolego :good:

Zawsze masz mozliwosc manualnej regulacji :decayed:[br]Dopisany: 16 Maj 2009, 21:12_________________________________________________

Ostatnio widziałem jak przy policjantach koleś musiał całą lampę rozkręcać i tłumaczyć się z takich właśnie HIDów dlatego wystarczą mi zwykłe Philipsy Night Vision, czy coś w ten deseń :)

Pozazdroscili mu bo Oni maja w swoich poldkach zolte siczkarki takie :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.