Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Dołożenie klimatyzacji


a4qatroo

Rekomendowane odpowiedzi

Zupełnie się nie opłaca. Może Cię to wynieść z 4000 zł. i prędzej sprzedaj auto i kup z klimą jeśli tak bardzo Ci na niej zależy. Ale zakładanie do auta to raczaj kosztowny i nieoplacalny interes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy za ile kupisz kompletną moze się opłacać lub nie. Nie ma sensu zbieranie zestawu z pojedyńczych częsci, bo zawsze zabraknie jakiegoś pierdolnika i wychodzi potem dużo drożej niż za używany sprawny komplet. Szukaj klimy np na allegro z auta po wypadku albo wymontowanej całej, koszt kompletnej ok 2 tys zł, dolicz drobne koszty na nowe uszczelki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam ktos na forum zalozyl sobie juz klimke ale trzeba sie na tym znac i rozebrac pol auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie zapomniałem o tym, że trzeba zdemontować duuuużo. Według mnie jak i znajomego który zakłada takie instalacje lepiej kupic auto z rozwaloną klimą i ją naprawić niż zakładać nową, to są jednak kozty.

No chyba ze faktycznie kolega ma wypasiony egzemplarz Audiczki i szkoda go sprzedawać więc wtedy ewentualnie można zacząć sie rozglądać ale trzeba wiedzieć ze sa to nie małe koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedys sie pytałem ile kosztuje załozenie klimy ale do b4

to jedna firma mi krzykneła 9000zł :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze opcja kupna angola i wyrezanie sobie kox fury :naughty:

klima, elektryka, kubełki i/lub skórka, a anglika można wyhaczyć za rozsądne pieniądze, resztę gratów po prostu opędzlować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt montażu +klima ja zapłaciłem 3500(mowa o climatroniku oczywiście) Gwarancje na części mam pół roku i na reszte rok.Czas montażu był dwa dni mam ją już rok i żadnych problemów a przy obecnych temperaturach nie żałuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega grzanek85 sam sobie założył klimatronika, ale one jest naszym regionalnym guru samochodowym.

Trochę masz do niego daleko... ale zapytać nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...