Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*


kristof2009

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie - planuje zmienic kolor felg a planach szary mat , co o tym sadzicie , ktos posiada taki kolor fel w srebnej budzie ???? piszcie.

---------- Post dopisany 25-12-2012 at 00:48 ---------- Poprzedni post napisany 23-12-2012 at 23:50 ----------

co sadzicie o takim kolorze ? czy to jest RAL 9007?

Wyniki Szukania w Grafice Google dla https://lh5.googleusercontent.com/-KYlSRYCIRW4/UEEo_9NE8aI/AAAAAAAAD14/3FnzNIWZYnM/s720/_DSC7114.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

coś mi się zdaje, że bez tych brewek lepiej będzie wyglądał...

brewek nie bedzie, ani tych fel (fele moje wzór r8 grafit +polerka) ani lusterek srebnych.[br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 22:46_________________________________________________no w koncu dzis dorwałem podwójny wydech 2.5tdi rocznik 2003 :evil: [ciezko było chyba z 20tel do handlarzy ale sie udało :naughty:] w poniedzialek jak dobrze wszystko pojdzie to małe odświeżenie i montaz wg schematu Bartka :naughty: a nastepnie malowanie felg kolor GRAFIT.

P.S. JESLSI KTOS POTRZEBUJE TEZ WYDECH 2.5TDI - MAM NAMIARY NA GOSCIA KTORY MA KOMPLETNY WYDECH TEZ Z ROKU 2003 -STAN BDB :)[/QUOt

witam kolego, mam nadzieję że to jest podwójny wydech , jeżli tak to jaka cenka , dzięki i pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fele 18 '' pomalowane :naughty::decayed::naughty: szary mattt rządzi :kox:

Nowy gwint na pokladzie

Odświezenie lakieru + polerka

Montaż ledów DRL okrągłych w miejsce halogenów

FOTOSTORY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widac fotek... jaki gwint wrzuciles? rozumiem, ze AP padlo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widac fotek... jaki gwint wrzuciles? rozumiem, ze AP padlo?

po przygodzie z AP postanowilem sprawdzic tansza połke gwintu - wpadł mi w rece nowy TA TECHNIX - cały komplet (gwarancja 2lata), od razu jazda probna i wielkie zaskoczenie - myslałem ze bedzie beton, sztywniak a tu rozczarowanie auto prowadzi sie po nierownosciach b.fajnie, lepiej niz na AP, ogolnie fajn ie wybiera narazie zadowolony jestem, co ci powiem flyer to to, że z tylu sprezyny TA sa szersze i krotsze niz AP i auto na podniesieniu na maxx siedzi -60 od serii nie wiem czemu tak jest , przód TA jest ok mozna wysoko podniesc i tez ladnie zglebic no i niestetyy bede musiał wyrownac przód zeby to jakos mialo rece i nogi ale ogolnie tak chcialem auto posadzic. mam nadzieje ze TA wytrzyma mi dluzej niz AP (2 lata i zonk) ale nieraz i tka bywa, a nie chcialem ladowac znowu gwintu za 2-3koła bo nie wiem jak sprawa z autem sie potoczy - czy go nie sprzedam. teraz auto jest u lakiernika gdyz po zimie odprysł klar na spodzie auta(dokladka, listwy, progi) ale na dniach odbior i wrzuce foty - moge powiedziec jak widzialem glebe na tyle i nowe fele ze bedzie ciekawie (jeszcze przy zalozonych dystansach). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na foty ;)

Sent from my domofon using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez bym z checia zobaczyl foto bo cos trudno cie zlapac na miescie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widac fotek... jaki gwint wrzuciles? rozumiem, ze AP padlo?

po przygodzie z AP postanowilem sprawdzic tansza połke gwintu - wpadł mi w rece nowy TA TECHNIX - cały komplet (gwarancja 2lata), od razu jazda probna i wielkie zaskoczenie - myslałem ze bedzie beton, sztywniak a tu rozczarowanie auto prowadzi sie po nierownosciach b.fajnie, lepiej niz na AP, ogolnie fajn ie wybiera narazie zadowolony jestem, co ci powiem flyer to to, że z tylu sprezyny TA sa szersze i krotsze niz AP i auto na podniesieniu na maxx siedzi -60 od serii nie wiem czemu tak jest , przód TA jest ok mozna wysoko podniesc i tez ladnie zglebic no i niestetyy bede musiał wyrownac przód zeby to jakos mialo rece i nogi ale ogolnie tak chcialem auto posadzic. mam nadzieje ze TA wytrzyma mi dluzej niz AP (2 lata i zonk) ale nieraz i tka bywa, a nie chcialem ladowac znowu gwintu za 2-3koła bo nie wiem jak sprawa z autem sie potoczy - czy go nie sprzedam. teraz auto jest u lakiernika gdyz po zimie odprysł klar na spodzie auta(dokladka, listwy, progi) ale na dniach odbior i wrzuce foty - moge powiedziec jak widzialem glebe na tyle i nowe fele ze bedzie ciekawie (jeszcze przy zalozonych dystansach). Pozdrawiam.

no to czekam na relacje z jazdy po dluzszym okresie, bo jestem ciekaw :)

tylko ta gleba... -60mm to raczej nie dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okey, za pare dni porobie sesje [glebka] jak to wyglada , i jak sie sprawuje po dluzszej eksploatacji te TA bo sam jestem kurde ciekaw . No fly ja jestem zwolennikiem low ride , przy duzej feli fajnie to wyglada jak auto siedzi nisko. Damian cieb ie tez cos ostatnio nie spotykam, trzeba jakiegos spociora zrobic , Bartol do cieb ie to wpadne, to na zywo zobaczysz bo zdjecia tka nie oddaja jak auto sie prezentuje w takiej konfiguracji, jeszcze co bym zakupil to sciete koncowki n90 ale to w nastepnym miechu. Pozdro!

---------- Post dopisany 11-05-2013 at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany 05-05-2013 at 22:46 ----------

auto odebrane , mega pozytyw , jutro montaz DRL LED in halogen :decayed: a w poniedz montaz listw S4

P.S. zawieszenie sportowe - gwint TA TECHNIX moge polecic dla tych co chca kupic coś dobrego za niewielkie pieniadze. Po odebraniu auta troche sie pobujałem i moge powiedziec ze ten gwint za te pieniadze jest naprawde b.dobry (lepszy od AP , AP troszke twardszy jak by) i w koncu wymarzona cisza , zeeerooo stuków :naughty: glebka poszła -60 (+dystans) i do nowej feli wpasowała sie idealnie, jutro zrobie pare fot - dziś deszczowo :( Pozdro!!!

---------- Post dopisany 25-08-2013 at 09:27 ---------- Poprzedni post napisany 11-05-2013 at 18:50 ----------

audi na sprzedaż :) [ więcej info w dziale - sprzedam ]

obecny wygląd auta

240c2a635b56627cmed.jpg

54551b8278391e82med.jpg

cena 20000zł

P.S.

możliwość kupna auta bez felg 18'' na oryginalnych 15'' + opony letnie i zimowe - cena będzie niższa = 19000zł

240c2a635b56627cm.jpg

---------- Post dopisany 26-10-2013 at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany 25-08-2013 at 09:29 ----------

audiczka sprzedana :decayed: w 2014 będzie next :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła reklama dla mojej firmy :D

Co teraz kupujesz?

Sent from my domofon using Tapatalk

;D

P.S. no nie tak ,,teraz,, bo dopiero w czerwcu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...