Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Po wymianie pompy i regeneracji magla


ro_Bercik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

Na początku byłem zmuszony wymienić pompę i od tamtej pory wspomaganie zaczęło mi głośno pracować. Jak silnik trochę pochodził to przy minimalnym już skręcie kołami wspomaganie wydaje taki sam dźwięk jakby koła były już skręcone na maxa. Mechanik doszedł do wniosku, że to magiel się zatarł więc go zregenerowałem. Niestety problem nie zniknął:( Wspomaganie hałasuje tak jak wcześniej (już przy min skręcie) i w dodatku teraz ciężej chodzi. Przed tym cyrkiem wszystko było ok, wspomaganie chodziło lekko i cicho. Stąd moje pytania.

Czy wspomaganie ma prawo hałasować (już przy min skręcie) po wymianie pompy i regeneracji magla? Co może być przyczyną takiego hałasu?

Czy magiel po regeneracji musi się dotrzeć, żeby lżej chodzić? Jak tak, to ile takie docieranie trwa?

Czy po wymianie pompy i regeneracji magla wspomaganie powinno działać podobnie (dziwek i opór) jak ori?

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też myślę, że to pompa...

Po co zmieniałeś pompę na początku jak wszystko było OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie słyszałem żeby przez jakieś docieranie sie magla były takie cyrki ,przerabiałem to samo w partnerze, po wymianie pompy okazało sie że wspomaganie bardzo głośno i dosyć ciężko zaczęło chodzić a auto wpadało w dziwne drgania,po wymianie magla na regenerowany drgania ustały ale kiera zaczęła jeszcze ciężej chodzić,wyszło na to że ta regenerowana przekładnia też jest do d*py,dopiero po sprowadzeniu następnej i wymianie pompy na jeszcze inną wszystko ustapiło i jest super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...