Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Proszę o analizę logów (kierownice czy N75)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dzieki kolego za informacjie o kacie.... planuje go wyrzucic bo tez mi sie wydaje ze cos slabo sie zbiera...albo raczej długo...

zrobie to w przyszyłm tygodniu...

tak, wyciagnolem cała turbine i czyscilem zgodnie z opisami na forach....

Opublikowano

szkoda ze kata nie wywaliles jak robiles to turbo bo miałes juz odkrecone 3 sruby od turbo i wystarczylo jeszcze 3 i masz kat na wierzchu potem wydlubac srodek i zamontowac , to co wydlubiesz sprzedasz po okolo 80 -100 pln (pisze zebys komus tego nie zostawil,albo zaplacisz sobie za robote jak komus zlecisz )ps poczujesz diametralna roznice

Opublikowano
  • Autor

wiesz co, msyalem nad tym ale juz nie było czas na robote tego a wyszlo na to (tak mi sie wydawało, ale po Twoim poscie moze sie myle) ze z jednej strony do turbo sa srobki a z drugiej strony chyba trzeba ciąć?? wczoraj tez nie bylo za wiele czasu...no ale wazne ze juz turbo OK:)

Opublikowano

w audi a4 b5 nie spotkalem sie zeby za katem byl rura nie odkrecana, ale np pasat b5 fl 130 awx po 2001 ma tak jak napisałes ze trzeba ciac,b5 do 2001 115 ajt, ajm nie trzeba

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam Ponownie:

-Nowy Filtr Powietrza BOSCH

-Czyszczny Przepływomierz Preparatem KONTAKT P

-Wywalony KAT, wspawana rurka przelotowa

Co sadzicie teraz o logach?

Martwi mnie cos ta przepływka...Chyba ze tak ma byc?

Kolega wczesniej pisal ze powoli sie wkreca, dalej tak? Co to moze byc;/???

Chcialbym zeby bylo wszysko pięknie i ladnie:)

BS:

000

bs000.jpg

003

bs003.jpg

011

bs011.jpg

STAT:

000,001,003

st0-1-3.jpg

004,007,013

st4-7-13.jpg

018,023

st18-23.jpg

DYN:

000

dyn000.jpg

001

dyn001.jpg

003

dyn003.jpg

004

BRAK 4;/

008

dyn008.jpg

010

dyn010.jpg

011

dyn011.jpg

Opublikowano

przeplywomierz tnie gnoj od ~ 3400 rpm ...

Opublikowano
  • Autor

A PODOBNO SIE NIE PSUJA te przeplywki;/ eh..najgorsze jest to ze w poprzedniim logu bylo lepiej...przed moimi operacjami;/

PS.

@spanky

"juz je gdzies widzialem ..."

staram sie tylko jak najwiecej dowiedziec:P

Opublikowano

kup pierburga lub boscha lizak i auto odżyje ceny 200- 260 pln

Opublikowano
  • Autor

gdzie? przepływki jak i termostaty podobno w aso;/ a tam z 400 "CZA DAC". Ile jescze ta przepływka wytrzyma? Ma ona jakis wpływ na prace samochodu w zakresie do 3500 gdzie mierzy prawidłowo???

eh...sprzegło 600, turbina 800, przeplywka 400 .... no naraz tego nie kupie:P a wszysko by sie przydalo:P

jescze zebym wiedizał ze przychodze na parking a ona zawsze bedzie stac :D:D

Opublikowano

pierburg na allegro jak chesz to dam ci namiar na godnego zaufania sprzedawce przepływki na pw

Opublikowano

Ma ona jakis wpływ na prace samochodu w zakresie do 3500 gdzie mierzy prawidłowo???

do 3500 rpm mierzy prawidłowo ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.