[B6 AWX] Gdzie jest skraplacz klimy ?

artiq

witam,

chcialbym sobie sam odgrzybic klimatyzacje preparatem WURTH na którym cala operacja zalecana jest od strony skraplacza i .......... problem w tym, ze nie wiem gdzie ten skraplacz jest i jak sie do niego dostac. prosze o pomoc. :mysli: dzieki pozdrawiam.

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t39455.0.html;highlight=b6+odgrzybianie+klimatyzacji i polecam środek WURTH, syf spłynie skraplaczem. POZDRO

Witam

próbowałem dostać się do skraplacza, ale w schowku mam zmieniarke CD i nie mogę jej wyciągnąć, a pod nią są jeszcze śruby i nie wiem tez czy lodówka która jest w schowku nie bedzie przeszkadzac w demontażu. Jak wyciagnąć zmieniarke, próbowałem juz przez te płaskie nacięcia u dołu CD płaskimi blaszkami ale nic to nie dało, dalej twardo siedzi i ani drgnie, czy moze gdzies sama zmieniarka jest przykrecona ?

pozdrawiam :no:

Kolego, wybacz mylisz pojęcia i wprowadzasz w błąd przed przeczytaniem wątku. Skraplacz to chłodnica klimatyzacji z przodu auta, to co masz pod deską rozdzielczą to parownik i do niego chcesz się dostać.

Witam

pozdrawiam :no:

Co do demontażu schowka sugeruje zapoznanie sie z lekturą:

A na przyszłość uzywać opcji "szukaj"