Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] Co myślicie o tym zderzaku ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ten zderzak jest juz na alegro bardzoooo długo niewiem czemu, ale w sumie droga oferta :gwizdanie:

Opublikowano

Poza tym zakonczona.. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie dzwonilem i go wystawil powtornie,900chce teraz a z halogenami 1400.Tylko ciekawi mnie dlaczego jest tak dlugo czyzby bylo z nim cos nie tak.

Opublikowano

Pewnie ostatnio nie ma chętnych na eSowanie swoich A4 :polew: No i nie każdy da tyle za zderzak. Poproś go o zdjęcia wewnętrznej strony. Może tam coś jest uszkodzone.

Opublikowano

fajny zderzak... ale cena stanowczo droga i jeszcze z halogenami ehe :>

Opublikowano
  • Autor

tylko ze z halogenami chce gosc 1400 zeta

Opublikowano

tylko ze z halogenami chce gosc 1400 zeta

Za tyle to kupisz kompletny od RSa :cool1:

Opublikowano

dokaldnie jest za 1250zł kompletny ze spryskami nawet :naughty:

Opublikowano
  • Autor

prosze o podanie mi linka,z gory dziekuje za odpowiedz.

Opublikowano

A moze mi ktoś powiedzieć czy belka od zderzaka A4 podchodzi do zderzaków S4 i RS4 :mysli:

Opublikowano
  • Autor

a duzo jest przy tym pracy i jak to zrobic moze jakis link z forum..dzieki

Opublikowano

a duzo jest przy tym pracy i jak to zrobic moze jakis link z forum..dzieki

Hmm była gdzieś fajna fotoporada pod linkiem z zagranicznego forum, jak znajde to wrzuce tu :good:

Opublikowano
  • Autor

dzieki czekam na link.Pozdrawiam i milego weekendu zycze mamy przeciez teraz dlugi..

Opublikowano
  • Autor

Dzieki bardzo za zainteresowanie tematem

A jak bym sie zaopatrzyl w ori blotniki RS4 to nie ma zadnego problemu z matarzem tak mysle

Opublikowano

Dzieki bardzo za zainteresowanie tematem

A jak bym sie zaopatrzyl w ori blotniki RS4 to nie ma zadnego problemu z matarzem tak mysle

to byłoby super rzowiazanie ale błotniki od rs4 kompletnie nie podejdą

sa na dole za szerokie i bys musiał sporo rezać i jakos to dopasować nie mówiać juz o listwach progowych

z przodu bys miał auto na dmuchane a tył :thumbdown:

błotniki rs4 sa drogie i wyjda tyle samo co zderzak

rezaj zderzak od rs4

mnie osobiscie zderzak rs4 sam w sobie nie pasuje do reszty auta trzeba jeszcze pare gratów zmienić aby to smiesznie nie wyglądało

sporo roboty przed Tobą , powodzenia

Opublikowano

Z założeniem zderzaka jest trochę roboty także najpierw zastanów się czy chcesz się za to brać. Zawsze możesz poczekać aż na allegro pojawi się zderzak od eSy w mniejszych pieniądzach.

Opublikowano
  • Autor

tylko ze juz mam zamowione progi i czekam na dostawe a brakuje mi blotnikow tylko ale ma gosc z Allegro ze odda dwa za 1200 i to w srebrnym koloze i w bardzo dobrym stanie masz tez czarne.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.