Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Dziwne odgłosy w silniku


_KOKOSS_

Rekomendowane odpowiedzi

od jakiegoś czasu kiedy przegazuje silnik do jakichś 3500-4000 rpm i puszczam całkowicie gaz. silnik schodzi z obrotów w towarzystwie jakiegoś... takie odnosze wrarzenie: pustego kręcącego się pukania:/ ?? za cholere nie wiem co to może być... miał ktoś kiedyś podobny problem?? silnik 1.8t aeb 99r. prosze o opinie bo mnie to do szału doprowadza :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm , przypomina mi to cos takiego co ja mialem w mojej niuni .

Odglosy podobne , dochodzily gdzies w okolicy kata. Doszedlem do tego jak zmienialem olej . rozkrecilem na kanale oslone pod silnikiem , po zalaniu oleju i zmianie filtrow zapalilem fure i wlazlem pod samochod do kanalu okazalo sie ze byla peknieta taka karbowana rurka ktora szla do jakigos urzadzenia :P po prawiej stronie pod prawym leflektorem miejwiecej. Moze ty masz to samo? sprawdz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kat do wymiany. mam to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolege Kokoss, sam mam audi a4 b5 rowniez silnik 1,8TAEB z sekwencja IV generacji gaz. jednym słowem rewleka. miałem ten sam problem gdy puszczałem noge z gazu słychac było delikatne cykanie, metaliczny dzwiek od strony niby kata czy turbiny. powiem ci tyle u mnie to była jednak turbina wymieniłem na regenerowaną i problem zniknął. tez mi to nie dawało spokoju. po jej wyjeciu okazało sie ze taki chyba tak sie nazywa zaworek podciesnienia był popsuty i dodatkowo wystapiło pekniecie obudowy turbiny. ps podaj jaki masz przebieg w a4.....????? pozdro[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 23:32_________________________________________________jak co to pisz na maelia podam i nie zawsze to jest katalizator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...