Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Znoszenie auta w prawą stronę


Patrox

Rekomendowane odpowiedzi

zobacz dot'y opon..jak będą inne też może ściagać..i tak się dzieje najczęściej :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa jest taka, że często gęsto te nowe sprzęty robią bałagan w ustawieniach, może to zabrzmi śmiesznie ale ja miałem ustawianą zbieżność na sznurki w. starej wyścigowej szkoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, chłopaki, w zeszłym sezonie był taki sam setup i nic sie nie działo, dopiero po zimie jaja się zaczeły. Tak czy siak jutro zrobię skana i wrzucę. Dzięki za fatygę i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że do Wrocka nie jadę bo można by poeksperymentować z oponkami i sprawdzić w czym jest problem, no chyba, że Patrox zawitasz do Pozka do mistrzów i sprawdzimy na miejscu i usuniemy usterkę. Nie ma frajdy z tą mocą przy takich objawach nie mówiąc o tym, że to jest niebezpieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie uporam sie we Wrocku to z chęcią odwiedzę Poznań bo to wcale nie tak daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, w razie czego daj znać to możemy razem podjechać do tego warsztatu.

Z chęcią sprawdzę jak twoje auto śmiga :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustaw jeszcze raz geometrie i najlepiej w innym zakładzie. W Katowicach jest jeden gość co bardzo dobrze robi takie rzeczy. Jak co to tu masz do niego namiar:

http://www.geometria-podwozi.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokłądnie zrobiłem to co napisałeś. Pojechałem do gościa co ustawia zbieżność we Wrocławiu w autach rajdowych i ma przeszło 20 letnie doświadczenie. I u niego wyszło bardzo podobnie jak tu na skanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokłądnie zrobiłem to co napisałeś. Pojechałem do gościa co ustawia zbieżność we Wrocławiu w autach rajdowych i ma przeszło 20 letnie doświadczenie. I u niego wyszło bardzo podobnie jak tu na skanie.

I nadal ściąga?

Ściąga Cię na każdej nawierzchni? Niezależnie od jakości drogi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam jeszcze taka propozycje spróbuj założyć jakieś opony asymetryczne ( np. Conti SportContact 3 ). Ja jak kupowałem opony to gość mówił ze do zawieszenia wielowahaczowego takiego jak w Audi nie nadają się opon kirunkowych i radził takich nie kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, problem chyba został zlikwidowany. Przez chwilę jezdziłem na oponach zimowych 205/50/17 i jak ręką odjął. PO rozmowie z Jaro4444 zasugerował że u jego Ojca w passacie było troszke podobnie i wymienił koncówki drązków kierowniczych. Tak też zrobiłem i kupiłem 2 nowe lemfordera . Zrobiłem zbieżnośc i załozyłem opony asymetryczne tak jak sugerował JArol. W każdym razie pomogło ale nie wiem czy wystarczyło zmienić opony na asymetryczne czy problem tkwił w koncówkach. Tak czy siak mam juz święty spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...