Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podłokietnik w standardzie


petrus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem pierwszy raz na tym forum ,mam pytanie mam A4 z 1998 1.8 i nie mam podłokietnika w standardzie ,czy nie wszystkie A4 miały podłokietniki? jeśli nie to czy jest możliwość zamontowania. Pozdrawiam wszystkich zakochanych w Audi A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można kupić uniwersalny na Allegro, albo ori (ale tu już cena jest wyższa :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten ori jak montuje sie bez problema?

piece of cake ;) max 30min roboty przy zalozeniu ze bedziesz mial sam podlokietnik z lapa mocujaca bez tunela- wtedy musisz wykrecic swoj stary tunel i pod spodem miedzy popielniczka a otworem na reczny jest lekko odznaczone miejsce ktore trzeba wyciac- wystarczy brzeszczot i po sprawie. o ile bedziesz wycinal- nie musi byc idealnie po tych fabrycznych liniach- nawet lepiej jak wytniesz troche mniejszy- lapa i tak sie zmiesci, a Ty masz pewnosc ze nie bedzie zadnej lipy po montazu (tzn. nie wytniesz poza obszar ktory przykrywa z gory ten plastik z podlokietnika). jak kupisz podlokietnikz tunelem- wyciagasz popielniczke z tylu tam sa sruby do podlogi i 2 sruby z przodu przy tunelu srodkowym (odsuwasz przednie fotele na maxa, i po bokach przy tunelu sa 2 zaslepki, pod nimi sruby) cala filozofia! powodzenia! zakladaj podlokietnik, zobaczysz roznice w komforcie prowadzenia hehe <cfaniak> ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z podłokietnikiem załatwiona. Skoro założyciel tego tematu skusi się na ori. to raczej nie będzie miał problemów. Kolegadawajrapa, wszystko wyjaśnił..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...