Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Turbina zaczyna pracować powyżej 3500 obr.


borek86

Rekomendowane odpowiedzi

witam kolegów wróciłem dziś z delegacji i wsiadam do autka i nie pracuje tak jak powinno zona jeżdz cały czas i nie zwraca na to uwagi a ja wyczułem ze dopiero przy 3500 zaczyna pracowac co to może być patrzyłem na prace sztangi ściągając wężyk z gruszki i pracuje ale jakoś strasznie wolno prosze pomużcie bo w poniedziałek jade w dalszą trase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz dostęp do VAGa to zrób logi, jeżeli nie masz to na Twoim miejscu sprawdziłbym rury od Inter Coolera i wężyki od n75 i n18, w poszukiwaniu nieszczelności, sprawdź też czy wszystkie opaski są dobrze dokręcone. Wielu jednak pewnie powie zgodnie, że masz zapieczone kierownice w turbinie i to pewnie będzie przyczyną, ale warto sprawdzić najpierw najprostsze rzeczy :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy została dobrze wyczyszczona :D

w każdym razie pozostaje sprawdzić szczelność układu no i zaworki, może któryś się nie zamyka? jeżeli masz możliwość to pożycz od kogoś zaworek n75 i n18, a jak nie masz to na chwile zamień je miejscami bo z tego co pamiętam u Ciebie są takie same tylko kolorem się różnią i zobacz czy jest różnica.

Jeszcze odepnij wtyczkę od przepływomierza i spróbuj się przejechać i zobacz czy jest różnica na lepsze/gorsze czy nie ma żadnej :)

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

miałem podobny probłem po zgaszeniu silnika i ponownym odaleniu autko straciło moc :shocked: turbinka wkręcała się na obroty od 3000 sztanga od turbiny bardzo ciężko się poruszała pospawdzałem szystkie weżyki wszystko było ok Wiec trzeba było odwiedzić mechanika :kwasny: a ze gosć zajmuje się tylko Audi ,Seat .VW , wiec odrazu chyba wiedział co jest grane , odkrecilł gruszkę od turbinki z mocowania i poruszał kilka razy, góra dół sztangą i moc wróciła :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...