Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Avancik quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Autko niedawno kupione wiec jeszcze nic w nim nie zrobilem,musze pomalowac zderzaki i klape bagaznika w planach mam zmienic turbawke na AWX,FIMC,kolektor AWX,wieksze wtryski i czips,pozatym musze sciemnic szybki z czasem moze jakies ladniejsze fele i lampy zespolone z ksenonem ale to z czasem....

dsc02302s.jpg

dsc02305y.jpg

dsc02306e.jpg

dsc02307.jpg

dsc02309.jpg

auto wyposarzone jest w:

-2x el.szyby

-skorzane fotele

-klimatronok

-szybedach

-kiera S-line

-zmieniarka plyt cd

-alufelgi

-FIS

-el. lusterka

-spryskiwacze swiatel

-abs

-wspomaganie kier.

Pierwszy krok zrobiony wyciecie kata i nowa plecionka:

dsc02316o.jpg

Opublikowano

plany fajne ale pokaż pacjenta :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

wlasnie mam problem z wklejeniem zdjec :mysli:

Opublikowano

No narazie seryjne sreberko, ale zmienisz lampki to diametralnie wizerunek sie poprawi :rolleyes: a skórka tak jak u mnie :good:

Opublikowano
  • Autor

wczesniej mialem 1.8t wiec ten narazie wydaje mi sie troszke wolny ale mysle ze po modach da rade.... :gwizdanie: ,za to zuzycie paliwka rekompensuje wszystko :)

Opublikowano

Ma Q i spryski - całą resztę można bez większego problemu dorezać.

Zajebis... baza do dalszych modów :notworthy:

Jak będzie ją przywoził na części do PL (kiedyś), to daj znać - wezmę parę rzeczy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jedna a4 juz w PL zostawilem ale lata do dzisiaj w calosci :wink4:

Opublikowano

obadamy na spocie :wink4:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

no wiec mam juz to autko od 8 miesiecy w tym czasie udalo mi sie usprawnic troche motoronie czyli:

-turbo i kolektor dolotowy od AWX-a

-wyciety kat

-zaslepiony EGR

-FIMC

-wtryski 216

-odpowiedni programik pod te graty,nie robilem jeszcze wykresu bo w przyszlosci bede zakladal pompe 11..... :)

-wymienilem wszystkie paski(rozrzad,klima,alternator oraz wszystkie napinacze i rolki)

zalozylem tez mocne sprzeglo z jednomasem bo orginalne nie wytrzymuje dlugo w quattro zwlaszcza przy mojej nodze :evil:

18112009013.jpg

jesli chodzi o pozostale rzeczy to wymienilem w zeszlym miesiacu wszystkie wachacze z przodu (lemforder) oraz wszystkie tuleje metalowo gumowe w tylnim zawieszeniu,poza tym jestem teraz zmuszony wymienic felge (pierwsze sniegi :decayed:) bo po spotkaniu z kraweznikiem stracila czesc rantu,wygiol sie tez wachacz ale juz go wymienilem i jesli nie uda mi sie tanio znalesc takiej felgi jakie mam zalozone,to doloze troche i kupie komplet 17-stek :gwizdanie:

a oto kilka fotek:

p0407091930.jpg

p0407091917.jpg

dsc02316o.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.