Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam forumowiczów

To moje pierwsze logi, jeżeli czegoś brakuje to uzupełnię braki.

Wszystkie logi dynamiczne na 3 biegu.

W sterowniku silnika brak błędów.

Przebieg 207 kkm.

Rano przy rozruchu lekko kopci na czarno.

Gorąco pozdrawiam i dziękuję.

Logi dynamiczne:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e510759c3551b4ce.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c1820a8199659bd8.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fbc3f117397a4d1a.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/98ac72fb312539fe.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/151a3c6d1ecb0d7d.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1891b8337676cdd9.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/023c8dd67d387085.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4ea3785cce7ecb00.html

Logi statyczne:

poprawione

NORMAL SETTINGS:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/41cbbcc571901696.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/72ce222a71c17c6f.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d2f7327107459ba3.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6f567416e0eadc27.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8cd537a5564493e2.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c67c745933d1ca55.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a03a5fd9930fc22c.html

BASIC SETTINGS:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ce34595ddcf2abd9.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fb2f5aa1cdc35f42.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9cfa8eab7397ec32.html

delikatnie sie przycinaja sie kierownice

termostat niedlugo sie odezwie

kat synchronizacji [jaki stan napinacza,kiedy wymieniny rozrzad]

Rozrząd planuje wymienić za 3 kkm, a wymieniany byl przy 120 kkm.

A jeśli chodzi o kąt synchronizacji to nie wiem jak sie go sprawdza :confused4: .

Opublikowano

delikatnie sie przycinaja sie kierownice

termostat niedlugo sie odezwie

kat synchronizacji [jaki stan napinacza,kiedy wymieniny rozrzad]

brakuje logow BS003/011 oraz normal 001/004/007/013/023 !!!

zgodnie z informacja na czerwono na gorze strony daje Ci szanse i czekam na komplet logów do jutra, w przeciwnym razie temat laduje w koszu ....

Opublikowano

Nie czekaj tych 3 kkm na wymianę tylko lepiej juz sie tym zajmij, bo może być hm...

PS. chłopaki a co powiecie na temperaturę 96,3 stopnie?? (termostat zawiesza się??)

Opublikowano

kat synchronizacji masz w grupie 04 ostatnia tabela powinno byc 0,0 ewentalnie 0,6 wtedy jest ideał , jedziesz do mechaniora z vagiem i regulujecie az tyle wyjdzie

pompki masz w porzadku i korekcje wtryskow tez ,cieszyc sie i jezdzic , i zrobic kat synchronizacji (wał względem wałka rozrządu )

Opublikowano

zrob rozrzad [pelen]z prawidlowym ustawieniem kata synchronizacji ...

przy okazji wymien termostat [bo pewnie nie byl wymieniany]

reszta OK ...

Opublikowano
  • Autor

Czyli pozostaje mi wymiana rozrządu i termostatu.

Wielkie dzięki wszystkim za pomoc.

Pozdrawiam.

Opublikowano

przy okazji wymien termostat [bo pewnie nie byl wymieniany]

:mysli:

co z termostatem?? gr 7 pokazuje 96; gr 1 dyn. pokazuje 88; gr 0BS pokazuje 68 jednostek

Opublikowano

przy okazji wymien termostat [bo pewnie nie byl wymieniany]

:mysli:

co z termostatem?? gr 7 pokazuje 96; gr 1 dyn. pokazuje 88; gr 0BS pokazuje 68 jednostek

a co ma byc .. jezeli nie byl wymieniany to wywalic razem z rozrzadem ... koszt zaden a swiety spokoj bedzie ...

Opublikowano
  • Autor

Termostat na pewno będzie wymieniany.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.