Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] Regenerowane turbo problem z gwarancja


MarcinGD

Rekomendowane odpowiedzi

Zregenerowalem turbo za niemala kase bo dalem 1320zl. Przejechalem na tym turbo 4,5tys. km do Anglii i spowrotem i zaczelo pluc olejem, dostala duzych luzow. Oddalem ja do reklamacji. Dzisiaj dzwonie i jest zrobiona, ale nie odnowia mi gwarancji z powodu iż bylo zle smarowanie spowodowane zapchana odma i turbina sie przegrzala, ich ekspertyza. W budzie mam juz silnik AKN z 2001 roku i mam ta odme nowsza nie szmaciana bo sprawdzalem, wiec co to za tlumaczenie wogole. Teraz jezdze na turbo uzywanym i jest po 1tys wszystko wpozadku. Olej tez zalalem specjalnie nowy z okazji wsadzenia tej regenerowanej turbiny. Gdzie moge isc z tym fantem zeby ta gwarancje mi dali od nowa na rok ?? Jutro dokladnie wezme ekspertyze i bede walczyl tylko gdzie z tym isc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No napewno mi pomoga od strony prawnej, od mechanicznej raczej nie, czy wystarczy ze zrobie ekspertyze cisnienia w skrzyni korbowej ?? Czy takie uslugi w PZMOT robia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz poszukac bieglego sadowego, w razie potrzeby bedziesz mial ekspertyze do wniesienia powodztwa cywilnego o wyegzekwowanie praw gwarancyjnych, porozmawiaj z rzecznikiem powinien wskazac wlasciwa osobe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...