Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Subaru Impreza STI - moja nowa zabawka (update foto)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

turdzi, problem w tym, że tutaj potrzebny byłby również i zawias.

300+ będę chciał osiągnąc zapewne przyszłym roku. Różne źródła mówią co innego co do w miare oczywiście "bezpiecznej" mocy bez kucia, ale wszędzie jako granica podawane jest właśnie te 320.

Opublikowano
  • Autor

faktycznie :mysli: skoro Maptek robi strojenie na 320 km to mysle zemaja to dobrze sprawdzone :cool1:

Opublikowano

A powiem Ci szczerze, że akurat Mapteka pod uwagę nie brałem :)

Jeśli chodzi o mody, to może i jestem trochę szalony, ale od początku do końca będę trzymał się "krakowskiej myśli technicznej" :) Narazie wychodzę na tym na + :)

Nie będę Ci już rozmywał tematu :)

Daj znać jak w końcu do Krk zawitasz :)

Pozdro :)

Opublikowano
  • Autor

A powiem Ci szczerze, że akurat Mapteka pod uwagę nie brałem :)

Jeśli chodzi o mody, to może i jestem trochę szalony, ale od początku do końca będę trzymał się "krakowskiej myśli technicznej" :) Narazie wychodzę na tym na + :)

Nie będę Ci już rozmywał tematu :)

Daj znać jak w końcu do Krk zawitasz :)

Pozdro :)

to mamy juz kogos w krakowie kto jest w stanie nadlubac subaru ?

Opublikowano

Ja swojego robiłem i będę robić w Projekcie.

Przy Forku bawili się Kisiel z Colinem i zdecydowanie w przypadku dalszych modów jestem gotów dać znów auto w ich ręce :)

Szczególnie, że już robili Forka z turbem i Ickiem od STi. Właściciel w 100% zadowolony, auto jeździ aż miło, a awarii brak :)

Opublikowano
  • Autor

Ja swojego robiłem i będę robić w Projekcie.

Przy Forku bawili się Kisiel z Colinem i zdecydowanie w przypadku dalszych modów jestem gotów dać znów auto w ich ręce :)

Projekcie ?

Opublikowano

Project XS

Akuratnie teraz widzę, że stronka nie bangla :)

http://www.projectxs.pl/

Również jeśli chodzi o koszta (przynajmniej remapu) nie było porównania. W Mapteku mi powiedzieli 4500 brutto, w 4Turbo 3000 netto (więc 4), a w Projekcie zrobiłem wszystko za 2K.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Również jeśli chodzi o koszta (przynajmniej remapu) nie było porównania. W Mapteku mi powiedzieli 4500 brutto, w 4Turbo 3000 netto (więc 4), a w Projekcie zrobiłem wszystko za 2K.

hmmm fakt drogo ale ich doswiadczenia i wiedzy nic nie zastapi dlatego sie cenia.

Mysle ze Lukas z ekipy 4T ogarnie to tez bezproblemowo , ale z kims kto zrobil moze jedno czy dwa takie auta ja bym nie ryzykowal , ale to oczywiscie moje podejsci :wink4:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2009, 15:43_________________________________________________wlasnie dostalem wykresik z 4turbo , tak auto prezentuje sie na papierze :cool1:

wykres.jpg

:)

Opublikowano

wygląda jakby mogło coś niecoś jechać :naughty::decayed:

Opublikowano

miedzy 5400 a 7300 obr/min moc jest prawie identyczna

taka jest ogolna charakterystyka silnika imprezy ?

przewaznie raczej sie widzi ze moc rosnie caly czas a tutaj krzywa mocy ma dosc podobny wykres do krzywej momentu

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

bo dlubali to auto mega spece :cool1:, auto ma lepszy dol niz WRX ktory ma teoretycznie mniejsza turbinke a dwulitowe sti z zalozenia ma powinno mniec laga ze wzgledu walsnie na wieksze turbo.

A tu ani laga a moc trzyma pod odcinke :)[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 18:12_________________________________________________zrobimy Mały up i pudło opanowane :naughty:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Siema, to ty dziś jechałeś obwodnicą Radzymina w stronę wyszkowa, ??

Opublikowano

Siema, to ty dziś jechałeś obwodnicą Radzymina w stronę wyszkowa, ??

loool, chyba troche nie te okolice :polew:

Opublikowano

no wiem ale widziałem identyczne subaru jak jego na krakowskich blachach, jak mnie mijało :tongue4: zwolnił na chwilę i popatrzył, dzień wcześniej czytałem ten temat o jego subaru i tak od razu skojarzyłem,

Opublikowano
  • Autor

no wiem ale widziałem identyczne subaru jak jego na krakowskich blachach, jak mnie mijało :tongue4: zwolnił na chwilę i popatrzył, dzień wcześniej czytałem ten temat o jego subaru i tak od razu skojarzyłem,

male szanse , no chyba ze moj ojciec sobie zrobił daleka przejażdżkę :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.