Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Listwy ochronne progowe


szymek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zakładał może ktoś te listwy :a4fan: ? Bo zastanawiam się nad nimi tylko nie wiem jak z wykonaniem czy dobrze przylegają do progów i co by można było na nich wygrawerować, bo "audi" i "OOOO" odpada, bo tego nie mogą grawerować, więc zostaje tylko a4 gdzieś po boku, ma ktoś może zdjęcie tych listew zamontowanych w a4??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecałbym aby listwa była matowa - satynowa a sam napis polerowany i zagłębiony lekko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem taka polerka nie pasuje do bialego koloru. Tylko mat! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem tylko mat..jak widze takie polerowany..to mysle sobie..a co jak Ci kobieta szpilka przejedzie.. niezłe rysy będa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do sprzedającego te listwy czy jest możliwość zrobienia matowych, zobaczymy co odpisze.

[ Dodano: 13-04-2007, 13:44 ]

A więc dostałem odpowiedź, nie robią nakładek całych matowych, bo grawer na całej nakładce skrzywiłby ją. A pomyślałem o takim dość prowizorycznym rozwiązaniem np kupieniu czystych nakładek naklejeniu dowolnego napisu i zmatowieniu reszty drobnym papierem ściernym. Ale trochę szkoda jak by się nie udało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pomyślałem o takim dość prowizorycznym rozwiązaniem np kupieniu czystych nakładek naklejeniu dowolnego napisu i zmatowieniu reszty drobnym papierem ściernym. Ale trochę szkoda jak by się nie udało

a skad wiesz że równo zmatujesz..a poza tym ten napis..to chyba jakas naklejka..nic wiecej.. wiec to za pieknie nie bedzie wyglądało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam takie listwy w Passacie B5. Dokładnie od tego sprzedającego. Wygląd i dopasowanie do auta, to kwestia indywidualna, ja mogę od siebie powiedzieć, że przylegało bardzo ładnie, wyglądało jeszcze lepiej .... Szkoda, że tego samochodu już nie ma ....

fotka:

IMGP7962.jpg

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na zdjęciu wyglądają bardzo ładnie ciekawe ile zasłaniają progu te listwy w audi. Pisałem do sprzedającego, ale mówił że nie ma zdjęcia. Jak by zasłaniały tyle jak na zdjęciu to bym je nawet wziął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam takie listwy w Passacie B5. Dokładnie od tego sprzedającego. Wygląd i dopasowanie do auta, to kwestia indywidualna, ja mogę od siebie powiedzieć, że przylegało bardzo ładnie, wyglądało jeszcze lepiej .... Szkoda, że tego samochodu już nie ma ....

Poozdro

ciekawie to wygląda

ale przydałoby się odkurzyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie same listwy od tego samego gościa, tylko kupiłem je za 100 zł , Spokojnie można je polecić. Są oryginalne i świetnie pasują, nie wiem jak do B5 ?! Przykleja się je na gorąco. ( Trzeba nagrzać taśmę) Mogę jutro zrobić parę fotek i wrzucić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie same listwy od tego samego gościa, tylko kupiłem je za 100 zł , Spokojnie można je polecić. Są oryginalne i świetnie pasują, nie wiem jak do B5 ?! Przykleja się je na gorąco. ( Trzeba nagrzać taśmę) Mogę jutro zrobić parę fotek i wrzucić

... no to pochwal się :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawie to wygląda

ale przydałoby się odkurzyć :wink:

Hehe ... no cóż powiem Ci że gdybym samochód jeszcze miała to na pewno bardzo rzadko byłby taki brudny. To była miłość mojego życia, niestety rów na trasie białostockiej popsuł wszystko ...

Żeby nie było kompletnego OT: Te oryginalne - cóż, zależy co kto lubi, jak ktoś chciałby mieć coś bardziej indywidualnie dobranego to bardziej pasuje opcja nr1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...