Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jaki przewód do wzmacniacza ?


Rekomendowane odpowiedzi

Ale wystarczy tych kabli na tube i wzmacniacz? zeby nie bylo tak ze podlacze wzmacniacz a nie bede mial juz czym tuby podpiac :decayed:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 10:40_________________________________________________Czym sie wlasciwie roznią te kable ? 80 w 150 w 200w ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego TY chesz to sam podpinać jak nawet nie wiesz czy Ci to starczy? wypisałem Ci co jest potrzebne to gdzie problem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja zapytalem czy w tych kompletach znajde te kable ktore wypisales :)

masz mieć:

1x chinch ok 5 metrów najlpeiej z dodatkowym kablem do sterowania (włączania wzmaka)

1x kabel do włączania wzmaka jeśli chinch go nie posiada

1x kabel zasilający + ok 5metrów

1x kabel GND masowy (długość dowolna)

1x oprawkę bezpiecznika

1x bezpiecznik pasujący do oprawke

1x kabel dwużyłowy do podłączenia głośnika/skrzyni/tuby

złączki itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie pytane bardzo wazne , kupilem wlasnie zestaw za 129zl a w nim

- elastyczny kabel zasilania

-elastyczny kabel masy

-uchwyt bezpiecznika wodoszczelny

-bezpiecznik 40A pozlacany

-pozlacane koncowki kabla widelkowe

-kabel cinch z kablem startowym 2 kanaly

-10xmocowan do kabli

To te kable czy podepne nimi wzmacniacz i tube czy tylko wzmacniacz? Sprzedawac mowil ze i to i to..

http://img36.imageshack.us/i/dsc00274q.jpg/

http://img36.imageshack.us/i/dsc00276uku.jpg/

Pozdrawiam

[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 19:55_________________________________________________Osoba ktora mi to bedzie podpinac aktualnie jest za granica i wraca jutro tak to wym wam nie zawracal gitarki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może cos podpowiesz bo do mnie tez już przewody ida 25mm2, ale mysle ze mi koledzy podpowiedza i podlacze to sam:))))zrobie fote kaloryferka i co gdzie i jak:) pozdro i dzieki za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To te kable czy podepne nimi wzmacniacz i tube czy tylko wzmacniacz? Sprzedawac mowil ze i to i to..

Do podłączenia tuby potrzebujesz 2 przewodów zasilających i przewodu sygnałowego chinch - masz je w zestawie, a do podpięcia tuby potrzebujesz jeszcze przewodu głośnikowego, ale to już grosze bo to tylko jakiś 1m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem kabel do zasilania kaloryferka 25mm i okazuje sie ze ciezko bedzie go wlozyc pod śrube widze na allegro koncowki widelkowe ale one do kabla 25 mm maja roztaw 9mm wiec neima mowy aby tam weszly mam go tam jakos upchac czy jest ionny sposob?? Z góry dzieki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest inny sposób. Możesz użyć łącznika masy. Dostępne są na allegro.

np taki: http://www.allegro.pl/item660138000_sinuslive_lacznik_masy_mks50_sklepa_car_audio.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J co do plusa taki i do masy to zmogą być za blisko wtedy:/[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 19:42_________________________________________________sprawdziłem ten łącznik on tez tam nie wejdzie jest za szeroki:/ jak to rozwiązać???a można zastosować na końcu przejście na cięższy przewód?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...