Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Pytanie o dobrego lakiernika, SPEEDSERWIS


kadopl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam taki problem - jakies pół roku temu miałem małą przygodę - skonczyło sie na wymianie maski, prawego blotnika oraz zderzaka (B7). Całą naprawę przeprowadzilem w Speedserwisie - przy ul. Opolskiej (za Lexusem). Niestety przez te pół roku na pomalowanych elementach (czarny metalik) pojawilo sie kilkanascie odprysków (podobno od kamieni) - ale z tym sie juz pogodzilem. Gorzej sprawa ma sie z lakierem - troche zmatowial i zrobila sie faktura jakby skorki od cytryny. Pojezdzilem po innych lakiernikach i sa oni zgodni ze lakier jest zle polozny. Panowie ze Speedserwisu twierdza ze ta faktura skorki od cytryny "to tak musi byc" - odpryski - "musza byc" a jak chce miec taki jak byl to najlepiej zebym sobie wzial maske i pojechal "pomalowac do Monachium" tak uslyszalem od Pana. A wiec dla mnie sprawa jasna zeby omijac to szerokim łukiem. Tylko prosze niech ktos mi poradzi jakies sprawdzone miejsce gdzie pomaluja mi to jeszcze raz , no nie chce mi sie jechac do "Monachium" :polew:

I zeby nie bylo ze jestem tendencyjny - Speed Serwis jesli chodzi o mechanikow to nawet polecam, ale blacharnie i lakiernie to nie koniecznie .

pozdrawiam

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym odświeżyć wątek. Czy może ktoś polecić (aktualnie) dobrego lakiernika w Krakowie ?

Doczytałem w innym wątku:

AUTO MARKOWSKI

ADRES: ul. Centralna 85, 31 - 586 Kraków
Michał Markowski: 606-95-24-91

Czy może ktoś jeszcze kogoś polecić?

Edytowane przez BUTCH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodłączam się do pytania. Pytałem się juz kilku mechaników, taksówkarzy i nikt nikogo nie poleca - czy w Krakowie naprawde nie ma dobrego lakiernika? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUTO MARKOWSKI

ADRES: ul. Centralna 85, 31 - 586 Kraków

Michał Markowski: 606-95-24-91

Śmiało mogę go polecić,naprawiał moją A6 po stłuczce i kolegi BMW, naprawdę fachowy i konkretny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...