Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Xenon a zwykły reflektor


moro99

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.

Chcialbym sie zapytac czy idzie wsadzic Xenon do lampy przed II lifrem

Valeo - 2x zarowka H7

DSCF0556.JPG

Chcialbym wrzucic cos takiego http://www.xenonowe.pl/index.php?MENU=zestawy-xenon&id=870

niby napisane ze do zarowek H7R (czyli do refleksow)

Probowal ktos juz cos takiego ?

Kolejne oje pytanie to co misiaki na cos takiego.? (pomijam ze na lampie jest napisane ze 2x zarowki H7) Ktos kiedys mi mowil ze w refleksach nie potrzeba miec spryskow - klamal czy jednak nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie że da radę założyc, z tym że jak kolega wyzej napisał, pierwsza lepsza kontrola i dowód leci, na przeglądach raczej też nie przejdzie a i dla innych uzytkowników dróg bedzie to uciązliwe :wink4:

Zainwestuj lepiej w soczewki i do nich dołoz HIDy,też nie legalne ale mniejszy przypał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xenon do niesoczewkowej lampy daruj sobie bo od razu Cie capna poza tym to zenada jest :thumbdown:

To wszystko w temacie

Ktos kiedys mi mowil ze w refleksach nie potrzeba miec spryskow - klamal czy jednak nie ?

Kłamał, do xenów w polsce trzeba mieć system zmywania i nie tylko , bo jeszcze samopoziomowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to szukam swiatelek i zderzaka z spryskami :)

Dzieki :)

Słuszna koncepcja :good:

Widziałem w dziale "sprzedam" ktoś miał ori lampy valeo do sprzedania całkiem niedawno :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to szukam swiatelek i zderzaka z spryskami :)

Dzieki :)

I bardzo słusznie :good: , bedzie wtedy to "miało ręce i nogi "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że rozminiesz się z samochodem co ma xenon w takich lampach a przekonasz się jak oślepia :confused4: Nieraz się z takimi rozmijałem to nic nie widziałem :thumbdown: Poza tym było o tym duzo na forum :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samo poziomowanie + spryskiwacze-na bank...bo przy brudnych lampeczkach będziesz oślepiał ludzi, tak jak pisze Dibo.. :good: a to na prawdę wkurza jak się z takim Gustkiem mijasz...a po trzecie utrapienie z Panami w czapeczkach na drogach..przy kontrolach... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzaczka nie musisz kupować, w dziale warsztat jest temat montazu sprysków w zderzak nieprzystosowany seryjnie do nich :good: zaoszczedzisz na malowaniu itp, przekładka lampek na liftowe też jest opisana do bólu :naughty: Kupujesz lampki DEPO/VALEO zespolone(chyba ze Ci ringi w głowie - DEPO/FK) kupujesz zestaw spryskiwaczy z alegro +zestaw HID i rezasz :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...