Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Xenon a zwykły reflektor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc.

Chcialbym sie zapytac czy idzie wsadzic Xenon do lampy przed II lifrem

Valeo - 2x zarowka H7

DSCF0556.JPG

Chcialbym wrzucic cos takiego http://www.xenonowe.pl/index.php?MENU=zestawy-xenon&id=870

niby napisane ze do zarowek H7R (czyli do refleksow)

Probowal ktos juz cos takiego ?

Kolejne oje pytanie to co misiaki na cos takiego.? (pomijam ze na lampie jest napisane ze 2x zarowki H7) Ktos kiedys mi mowil ze w refleksach nie potrzeba miec spryskow - klamal czy jednak nie ?

Opublikowano

Xenon do niesoczewkowej lampy daruj sobie bo od razu Cie capna poza tym to zenada jest :thumbdown:

Opublikowano

Oczywiscie że da radę założyc, z tym że jak kolega wyzej napisał, pierwsza lepsza kontrola i dowód leci, na przeglądach raczej też nie przejdzie a i dla innych uzytkowników dróg bedzie to uciązliwe :wink4:

Zainwestuj lepiej w soczewki i do nich dołoz HIDy,też nie legalne ale mniejszy przypał :naughty:

Opublikowano

Xenon do niesoczewkowej lampy daruj sobie bo od razu Cie capna poza tym to zenada jest :thumbdown:

To wszystko w temacie

Ktos kiedys mi mowil ze w refleksach nie potrzeba miec spryskow - klamal czy jednak nie ?

Kłamał, do xenów w polsce trzeba mieć system zmywania i nie tylko , bo jeszcze samopoziomowanie.

Opublikowano
  • Autor

no to szukam swiatelek i zderzaka z spryskami :)

Dzieki :)

Opublikowano

no to szukam swiatelek i zderzaka z spryskami :)

Dzieki :)

Słuszna koncepcja :good:

Widziałem w dziale "sprzedam" ktoś miał ori lampy valeo do sprzedania całkiem niedawno :wink4:

Opublikowano

no to szukam swiatelek i zderzaka z spryskami :)

Dzieki :)

I bardzo słusznie :good: , bedzie wtedy to "miało ręce i nogi "

Opublikowano

Wystarczy że rozminiesz się z samochodem co ma xenon w takich lampach a przekonasz się jak oślepia :confused4: Nieraz się z takimi rozmijałem to nic nie widziałem :thumbdown: Poza tym było o tym duzo na forum :szukaj:

Opublikowano

samo poziomowanie + spryskiwacze-na bank...bo przy brudnych lampeczkach będziesz oślepiał ludzi, tak jak pisze Dibo.. :good: a to na prawdę wkurza jak się z takim Gustkiem mijasz...a po trzecie utrapienie z Panami w czapeczkach na drogach..przy kontrolach... :wink4:

Opublikowano

Zderzaczka nie musisz kupować, w dziale warsztat jest temat montazu sprysków w zderzak nieprzystosowany seryjnie do nich :good: zaoszczedzisz na malowaniu itp, przekładka lampek na liftowe też jest opisana do bólu :naughty: Kupujesz lampki DEPO/VALEO zespolone(chyba ze Ci ringi w głowie - DEPO/FK) kupujesz zestaw spryskiwaczy z alegro +zestaw HID i rezasz :kox: :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.