Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Nowe fotki Mojej audinki:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ogólnie wszystko okej , lampki tylnie ładnie pasuja , ale ten wydech ? :no: :no:

Opublikowano

no no fajna

Opublikowano
  • Autor

to moja sprawa co jest w srodku miałem literek full to sobie nakleiłem.

Opublikowano

Chyba znowu widzę to Audi - czyżby był to kolejny wątek?

Zdejmij chromowane listewki z grilla - kiepsko to wygląda.

Wydech trochę spory, schowałbym go bardziej w zderzaku.

I te literki w środki - to, że miałeś ich dużo, to nie znaczy, że musisz nimi szpecić Audi.

Opublikowano

to moja sprawa co jest w srodku miałem literek full to sobie nakleiłem.

to po co wrzucasz fotki ? jak coś jest brzydkie to nie myśl że zostanie to bez echa :rolleyes:

pokaż fotke z boku bo chyba to dziwnie wygląda, przednie dokładka nie pomalowana a tylna tak :kwasny:

a reszty przeróbek nie komentuje, bo bym musiał same brzydkie rzeczy pisać , a po co :cool1:

lampki z tyłu w miare :good:

Opublikowano
  • Autor

to sie tobie nie podoba inni inaczej uwazaja kady ma swój gustja nie bede zmieniał czegos bo komus tam sie widzi inaczej bedzie tak jak jest .Co do dokłądki z przodu nie bede malował bo zderzak bedzie od s4 wiec nie ma to sesu.[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 06:38_________________________________________________co Ci sie nie podoba w Mojej audi jeszcze kolego bo z tego co widziałem nie masz wcale super eextra fury..

Opublikowano

to sie tobie nie podoba inni inaczej uwazaja kady ma swój gustja nie bede zmieniał czegos bo komus tam sie widzi inaczej bedzie tak jak jest .Co do dokłądki z przodu nie bede malował bo zderzak bedzie od s4 wiec nie ma to sesu.[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 06:38_________________________________________________co Ci sie nie podoba w Mojej audi jeszcze kolego bo z tego co widziałem nie masz wcale super eextra fury..

Kolego czemu sie tak oburzasz wrzuciles foty to oceniamy to co nam sie podoba a co nie:) rowniez nie naszą winą jest to ze tyle rzeczy sie nam nie podoba :) mi osobiscie audik Twoj sie nie podoba :embarrassed:

pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Na wstępie wypadałoby się przywitać i podać jakiś opisik autka.

Opublikowano
  • Autor

jak bys chciał wiedziec to już dawno sie przywitałem poczytaj sobie :) a co do Audiki oceniajcie mówie co chcecie niektórzy to z zazdrosci gadaja głupoty bo sami nie maja takich rzeczy ale mi to lata .Pozdrawiam:)[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 15:17_________________________________________________Koledzy co myślicie o Tych lampkach http://moto.allegro.pl/item654530924_lampy_przednie_angel_eyes_audi_a4_95_98.html

Opublikowano

heh, ludzie...

napisałem , że nie podoba mi sie niepomalowane dokładka z przodu (powiedz mi prosze, skąd miałem wiedzieć , że założysz zderzak od eSy?? ) swoją drogą bardzo dobry wybór i furka bardzo dużo zyska.

a jak chcesz wiedzieć dokładnie co mi sie nie podoba to tak:

-chromowane dodatki w srebrnej furce (ramki pod rejestracje, paski na grillu i ten paskudny napis w środku)

z tyłu mi sie autko podoba , czyli lampy do przeżycia , wydech mógłby być skromniejszy , no i może to jakieś zboczenie architekta, ale wydaje mi sie że masz z tyłu krzywo znaczek naklejony (ale to detal )

reasumując , jeżeli zmienisz lampy na soczewkowe(niekoniecznie z linka) , grill i ten zderzak na eSkowy i oczywiście wywalisz ten napis ze środka , to Moim Zdaniem Twoja A4 będzie jedną z ładniejszych :hi:

ja w swoim też bym chciał mase rzeczy zmienić , żeby było auto ładniejsze , ale nie uznaje tanich półśrodków dlatego auto wygląda jak wygląda :hi:

Opublikowano
  • Autor

Nom podziekował za Rady sory za takie zachowanie w pierwszej kolejnosci lampy zmienie potem alusy bo to podstawa denerwuja mnie te 15stki orginalne:)/[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 18:39_________________________________________________Panowie a moge gdzies zakupic??? naklejke klubu bona jakims autko cos tam widziałem nie wiem czy to we własnym zakresie ktos kupił czy grupowo Posiadacie //

Opublikowano

jak bys chciał wiedziec to już dawno sie przywitałem poczytaj sobie :) a co do Audiki oceniajcie mówie co chcecie niektórzy to z zazdrosci gadaja głupoty bo sami nie maja takich rzeczy ale mi to lata .Pozdrawiam:)[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 15:17_________________________________________________Koledzy co myślicie o Tych lampkach http://moto.allegro.pl/item654530924_lampy_przednie_angel_eyes_audi_a4_95_98.html

Te lampy są OK, sam mam takie.

Opublikowano
  • Autor

Mam pytanie moge w swoim motorze jakos koników zwiekszyc po przez chipa??

Opublikowano

W 1.8 bez T nie ma raczej szans...

Opublikowano
  • Autor

Jedno mnie martwi dlaczwego te silniki 2.5 tdi sa tie wadliwe makabra kto nie ma ze znajomych to narzeka porazka wałki sie zacieraja ciagle cos totalne niewypały, za darmo nie chciał bym takiego auta :/ :sick3::thumbdown:

Opublikowano

Mam pytanie moge w swoim motorze jakos koników zwiekszyc po przez chipa??

chlopie

Ty wez poczytaj porzadnie forum.

Jest dzial odpowiedni, w ktorym jest wszystko o chiptuningu.

Przestan pisac bzdury o silniku 2.5 TDI.

A jesli nie chcialbys go za darmo to gratuluje, 2.5 TDI jest o klase wyzej niz 1.8.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.