Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ARG] Słabe przyśpieszenie silnika


mosquitosound

Rekomendowane odpowiedzi

to odma i lepiej ja wymien bo podobno klejenie nic nie daje i zaraz znowu sie rozsypuje. w aso cos ok 200-250 zl chyba.to tez moze byc przyczyna slabego auta i falujacych obrotow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie to

f9018bfa08fe03c9m.jpg ae943a60c9357496m.jpg 88275f22cadc91b0m.jpg

co to jest???

to cholerstwo było poklejone taśmą a silnik na wysokości tego jest cały zawilgocony olejem

Czy to jest ta słynna odma????

wszystkie zdjęcia: http://mosquitosound.fotosik.pl/albumy/646478.html[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 23:16_________________________________________________ok, a teraz wyniki mojej pracy:

1. wyczyszczona przepustnica (była dosyć mocno zabrudzona)-do czyszczenia użyłem benzyny ekstrakcyjnej,

2. wyczyszczony przepływka-do czyszczenia użyłem pistoletu malarskiego zalanego benzyną ekstrakcyjną,

3. wymieniona rura odpowietrzająca nr części 058 103 213 (dostępny tylko oryginał)-cena 107zł,

4. ubytki płynu uzupełniłem wodą destylowaną (mam już 2x1,5litra G12 koncentrat FEBI)-wymienię w najbliższym czasie.

Po tycz czynnościach autko chodzi prawidłowo, dobrze się wkręca na obroty, nic go nie przymula!!![br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 18:09_________________________________________________ :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...