Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Audi A4 2,5 TDI Avant QUATTRO ;)


JohnyPixel

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zakupiłem prawie wszystkie potrzebne części:

Pas przedni, chłodnice wody, chłodnice klimy, maske. Brakuje mi jeszcze wiska i atrapy, bo maske mam bez grila, a tamten sie juz do niczego nie nadaje:/

powoli do celu... :rolleyes:[br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 13:12_________________________________________________No cóż... troche mnie tu nie było, wiec po kolei:

Autko po kolizji już doszło do siebie. Kieszeń ucierpiała, ale zrobiłem już kilka tys km i odpukać - żadnych problemów :)

Autko ma ustawiony od podstaw rozrząd, wymieniłem termostat, dostało nową pompe wtryskową (12miesiecy gwarancji), bo po kolizji tamta została uszkodzona - padł sterownik (auto odpalało, jeździło, ale już nie tak jak powinno, wyskakiwał błąd pompy wtryskowej, a skrzynia wpadała w tryb awaryjny)

oprócz tego nie bawiłem się w naprawe uszów do starych lamp (przy uderzeniu ścięły się praktycznie wszystkie) tak więc autko dostało też nowe lampy :)

Błotnik kupiłem w kolorze nadwozia, natomiast maske dorwałem taką jak widać na foto (ciemny granat) ale, że była za dobra pieniądze (200zł), a moja kieszeń już i tak mocno oberwała, no to się nie zastanawiałem. Jest też nowa atrapa przednia (ramki na foto nie ma, bo się maluje na czarno, ale bez ramki też fajnie się prezentuje, przynajmniej wg mnie)

W między czasie felgi zmieniły kolor ma czarny metalic

W pierwszym poście dosyć obszerna galeria ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sama jak moja :kox: ale srebrna fela jest ładniejsza niz czarna :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki z błotem :kox:

chłop cie nie gonił z widłami za to oranie pola?

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekielki z felg też straciłeś :gwizdanie: Ładne oranie pola :naughty: Ja też uważam że avus musi być w ori kolorze :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Wy wszyscy macie z tymi Avusami?:D przeciez paskudne kolo:D :evil:

btw.. juz chyba CI to kiedys pisalem Johny:D -DObry avatar:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekielki są :D Po prostu ich nie zakładałem :)

Kiedy już prawie przejechałem tą błotnistą drogą, z przeciwka nadjechał starszy pan w Fiacie Siena... kiedy mnie zobaczył, zatrzymał się, nawrotka i spowrotem :D ..nie uwierzył w możliwości swojego autka :P zresztą słusznie, bo ośką cięęężko było by tam przejechać... A kilka godzin wcześniej jechałem też właśnie tą drogą z .... z lawetą! Quattro dało rade ;-) ... po tym jak dałem rade z lawetą, postanowiłem, że wróce tam już bez niej, aby sie trochę pobawić no i stąd ta galeria :DD

Topor - no pisałeś, pisałeś :D w jakimś innym temacie zdaje się ;D

Pozwoliłem sobie wykorzystać fragment Twojego foto - mam nadzieje, ze nie masz nic przeciwko :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...