Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak zmieniłem aut kilka, jeździłem róznymi ale A6 C5 jeździło sie naprawdę komfortowo i wygodnie, miejsca tam też sporo, nową A6 też miałem frajdę pojeździć i tam nie ma tego klimatu co we starszej A6.

Zresztą ja za rok to pewno przytulę nową SuperB bo dużo miejsca i wypas fura :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piotrek98igo

    4047

  • MAGIC87

    2676

  • tymonA4

    2396

  • Dzo-Dzo

    1690

Top użytkownicy w tym temacie

Nie jest zła , na pewno nie jest to AUDI ale za 45 tyś można mieć to co w AUDI zaczyna sie od 60 tyś :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie NUTI jak tam ci się skoda spisuje?

Nie narzekam tak jak pisałem lepsza jest praktycznie od B6 i B7 pod kątem miejsca i przestrzeni, motor ma dobre spalanie i kopa - odjeżdża nieźle. Wykonanie nawet dobre bez uwag. Jedyna wada to wygłuszenie , jest głośniej niż w Audi i parę detali których brak a których dołożenie nie jest drogie, Audi ciu lepiej sie prowadziło. Ogólnie mile zaskoczony jestem tym autem i nie żałuje zakupu :) miałem opcje kupienia A6 z 2003r ale zostałem przy Skodzie. Można powiedzieć że Skoda z 2006r jest lepsza niż A4 B5, wiecej miejsca ma niż B6 i B7. Ale do B8 to jej brakuje i to duuużo.

Jednak mnie nie stać na nowe B8 więc uważam moją Skodę 2.0 140KM lepszą niż A4 B6 pod względem wyposażenia i praktyczności. Gorszą pod względem prowadzenia, trakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur.. ale sie najebalem wczoraj jabana rasa :( jak bym nigdy wodki nie widzial chlalem jak opentaty wlasnie wstalem bo juz nie moge spac wiedz zajrze tu na forum

a tu jakies pier... lenie hehheehe

wsiury nie macie o czym gadać a ty z opla sie nie odzywaj hehehehhe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michał za ile sprzedajesz swoją b5 teraz

wystawie w połowie stycznia za jakieś 16,5tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur.. ale sie najebalem wczoraj jabana rasa :( jak bym nigdy wodki nie widzial chlalem jak opentaty wlasnie wstalem bo juz nie moge spac wiedz zajrze tu na forum

a tu jakies pier... lenie hehheehe

wsiury nie macie o czym gadać a ty z opla sie nie odzywaj hehehehhe

nie pij bo ci szkodzi bardziej niż sądzisz :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ty sie tak nie madrzyj,tylko sie rodzina zajmij a nie chlasz cały czas :kox: :kox: :kox: :kox:\

Ps 1-go walimy u was ok :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chce 15 z 97r chodzą po więcej tylko trzeba czekać a ja czas mam jak mi sie będzie śpieszyć to będę spuszczać ale bez przesady :cool1: [br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 11:49_________________________________________________!!!!!!!!!!!!!!!!ROBIMY TEGO SPOTA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak słysze ze chodza te roczniki po tyle-cytuje cie tymona4 :polew: :polew: :polew:

Prawda jest troche inna tak jak napisał nuti i jak kiedys doradził mi dzo-dzo pierwszemu klientowi sprzedawaj pozniej moze byc juz tylko gorzej :naughty: :naughty: :naughty:

A to ze na np allegro rocznik 97 stoi 15tys nie patrz na to bo ktos wystawił za 15 a odda za 11tys tak to sie wszystko kreci :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie na nie patrze średnia cena to 14/15 jak ci sie spiesz to spuszczasz mnie na razie nie trzeba być cierpliwym

są powyżej 15 ale też są po12 :kox:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 12:09_________________________________________________ty byłeś kison nastawiony na szybką sprzedasz bo miałeś kasę a ja nie mam wiec chce jak najwięcej

za 10 czy 11 to nie sprzedam w życiu wole nią dalej jeździć i mieć dwa auta[br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 12:13_________________________________________________http://allegro.pl/show_item.php?item=857272707

kikson miałeś racje jak s-line sa po 13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...