Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja wpadam, z Gobim i kabelkiem dla Krystiana

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Obecny

:hi:

Opublikowano
  • Autor

przyjadę z ElMłodym przedstawi wam swoje S2 Limo chciałem go namówić żeby wpadł A4 z pakietem s4 ale że chłop lubi za***rdalać ... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

to zacnie :good:

Opublikowano

ja się też szykuje...

dozo

Opublikowano

A ja właśnie wróciłem z qrczakiem... po drodze zrobiłem sobie wydech przelotowy :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

tomek . 4.2 ,co nie ? :cool1:

Opublikowano

:kox: brzmi zacnie!

ludzie się oglądają :slina:

Opublikowano
  • Autor

Siema :bla:

Opublikowano

:hi:

ale dzisiaj wbiłbym się na legnickiej na vectrę :kox: Trafił się koleś na światłach pod magnolią i cisnęliśmy do milenijnego. Vectrę miałem obok siebie przy BP ale zorientowałem się, że to policmajstry..... niestety BMW się nie zorientowało i przy bliskiej już go zatrzymali :polew: tylko się na mnie popatrzyli jak się z nimi zrównałem i zacząłem hamować :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jeden przychlast w beemce mniej :good:

Opublikowano

jest ktoś na forum kto sprawdza historię auta u mnie gościu jest nie ośiągalny albo gdzie najlepiej podjechać może ktos z was sprawdzał

Opublikowano
  • Autor

Dołączył do nas mój kolega Miras84. Kurak już go poznał przy okazji akcji z przepływką :naughty:

Opublikowano

Witam, mam na imię Mirek, jestem posiadaczem A4 B5, z 1996r. 1,8e, bez turbo niestety. Mieszkam we Wrocławiu niedaleko kolegi szczuraza .

Opublikowano

Witam, mam na imię Mirek, jestem posiadaczem A4 B5, z 1996r. 1,8e, bez turbo niestety. Mieszkam we Wrocławiu niedaleko kolegi szczuraza .

Witamy.

Ja dzisiaj leczę się łychą :decayed:

Opublikowano

audi.jpg

moje audi

Opublikowano

Witam, mam na imię Mirek, jestem posiadaczem A4 B5, z 1996r. 1,8e, bez turbo niestety. Mieszkam we Wrocławiu niedaleko kolegi szczuraza .

Witamy.

Ja dzisiaj leczę się łychą :decayed:

Do opon ???
Opublikowano
  • Autor

audi.jpg

moje audi

weź nie rób siupy tylko w dziale moje audi załóż temat ... :bicz3:

jak z dzieckiem ... :gwizdanie:

Ja dzisiaj leczę się łychą :decayed:

Do opon ???

patrz pan taki chory był że ani na pizze ani na spot a teraz chleje :takiego:

Opublikowano

audi.jpg

moje audi

weź nie rób siupy tylko w dziale moje audi załóż temat ... :bicz3:

jak z dzieckiem ... :gwizdanie:

Ja dzisiaj leczę się łychą :decayed:

Do opon ???

patrz pan taki chory był że ani na pizze ani na spot a teraz chleje :takiego:

Nie chleje tylko walę w korpus ze szwagrem. Przyjechał na jakąś humanistyczną konferencję to kulturalnie robimy litrę john-ego walker-a :gwizdanie:

Witam, mam na imię Mirek, jestem posiadaczem A4 B5, z 1996r. 1,8e, bez turbo niestety. Mieszkam we Wrocławiu niedaleko kolegi szczuraza .

Witamy.

Ja dzisiaj leczę się łychą :decayed:

Do opon ???

Do doopy :polew:

Opublikowano
:bry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.