Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak by się ktoś chciał zesrać w kinie to proponuje nową wersję kasowego jednego z najlepszych filmów S-F lat osiemdziesiątych ''COŚ'' jak by było mało to mnie wysuszyli na sto złotych na estakadzie :polew:

1. COŚ - mam na dysku

2. leszcz :polew: :polew: :polew: przecież oni często gęsto tam stoją :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak by się ktoś chciał zesrać w kinie to proponuje nową wersję kasowego jednego z najlepszych filmów S-F lat osiemdziesiątych ''COŚ'' jak by było mało to mnie wysuszyli na sto złotych na estakadzie :polew:

1. COŚ - mam na dysku

2. leszcz :polew: :polew: :polew: przecież oni często gęsto tam stoją :decayed:

Ej zawsze tam latam około 120 wczoraj stwierdziłem że pojadę 80.
Opublikowano
  • Autor

Ej uważajcie na estakadzie gądów znowu miśki się tam przeniosły na szczyt. Od wczoraj suszą praktycznie cały czas. Mają od cholery chętnych. [br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 11:16_________________________________________________aaa gdzie robimy spot bo na orbicie jakieś siatkarki beda skakały od 17 to pewnie sie nie dopchamy

Opublikowano

Ej uważajcie na estakadzie gądów znowu miśki się tam przeniosły na szczyt. Od wczoraj suszą praktycznie cały czas. Mają od cholery chętnych. [br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 11:16_________________________________________________aaa gdzie robimy spot bo na orbicie jakieś siatkarki beda skakały od 17 to pewnie sie nie dopchamy

Dzięki już nie skorzystam.
Opublikowano
  • Autor

nie doczytałem że to właśnie tam Cie dupnęli :polew:

co robimy z jutrem ?

Opublikowano

nie doczytałem że to właśnie tam Cie dupnęli :polew:

co robimy z jutrem ?

A co kto robi na Sylwestra może się każdy określi czy będzie wspólny sylwek czy każdy gdzieś tam u siebie z tego co wiem to Karol rodzi a reszta ???/
Opublikowano

My na sylwka siedzimy w domu bo moja Pani z brzuchem nigdzie się nie ruszy.

Co do spota to powinienem się pojawić jutro ale nic nie mogę obiecać. Mam już szwy założone i ciągną skubane.

Opublikowano

My na sylwka siedzimy w domu bo moja Pani z brzuchem nigdzie się nie ruszy.

Co do spota to powinienem się pojawić jutro ale nic nie mogę obiecać. Mam już szwy założone i ciągną skubane.

Spoko nie będziesz musiał nic mówić będziesz dawał znaki-reszta pisać o sylwku bo nie wiem czy siedzieć w domu czy gdzieś będziemy dawać po instalacji.
Opublikowano
  • Autor

ja mam plany niepewne z akcentem na opcja się kruszy z dnia na dzień.

Opublikowano

ja plany mam już, tzn wiem z kim i wiem kiedy :decayed:

co do jutra, to może jakoś bliżej centrum? pod Magnolią?! :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

wtedy moglibyśmy zrobić sobie spot z A3 klubem. Hornet zagadaj do chłopaków o której tam się spotykają i czy będą wogóle.

Opublikowano

wtedy moglibyśmy zrobić sobie spot z A3 klubem. Hornet zagadaj do chłopaków o której tam się spotykają i czy będą wogóle.

daj spokój :naughty:

Opublikowano
  • Autor

to może od razu do dobrej pizzy uderzymy bedzie gdzie posiedzieć , ciepło w d*pę i można coś opierdolić na ciepło :good::cool1:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 10:24_________________________________________________

panowie co robimy ?!

Opublikowano

kur ja nie wiem czy dam radę podjechać...... piszcie gdzie będziecie to zerknę ewentualnie na tel i jak będzie możliwość to podskoczę.

Czy my robimy jakiegoś śledzika w przyszłym tygodniu ? Mam jeszcze jednego śledzia w planach i muszę dać znać kiedy mogę więc jak mamy coś robić to trzeba się określić.

Opublikowano

Ja tu zaglądam ale widzę chętnych nie ma za bardzo -jeżeli do 16 nie będzie chętnych ide na rynek.

Opublikowano
  • Autor

Rozmawiałem z Piotrkiem i jest chętny. Gniady jest sprawa do twojej żony czy robi fuchy po pracy ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 14:01_________________________________________________Kaju właśnie do mnie dzwonił dolatuje do Wro czeka robi zakupy i czeka na lokalizację

Opublikowano

Rozmawiałem z Piotrkiem i jest chętny. Gniady jest sprawa do twojej żony czy robi fuchy po pracy ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 14:01_________________________________________________Kaju właśnie do mnie dzwonił dolatuje do Wro czeka robi zakupy i czeka na lokalizację

Nie wiem a kogo chcesz golić ?
Opublikowano

Rozmawiałem z Piotrkiem i jest chętny. Gniady jest sprawa do twojej żony czy robi fuchy po pracy ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 14:01_________________________________________________Kaju właśnie do mnie dzwonił dolatuje do Wro czeka robi zakupy i czeka na lokalizację

Nie wiem a kogo chcesz golić ?

swojego małego wacka ??? :polew: :polew: Gniady może Ci opalić palnikiem :polew: :polew:

Ja odpadam. Mieliśmy jechać do znajomych wcześniej ale jakoś jeszcze nie wyskoczyliśmy na zakupy więc na 100 % się nie wyrobię.

Opublikowano

Rozmawiałem z Piotrkiem i jest chętny. Gniady jest sprawa do twojej żony czy robi fuchy po pracy ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 14:01_________________________________________________Kaju właśnie do mnie dzwonił dolatuje do Wro czeka robi zakupy i czeka na lokalizację

Nie wiem a kogo chcesz golić ?

swojego małego wacka ??? :polew: :polew: Gniady może Ci opalić palnikiem :polew: :polew:

Ja odpadam. Mieliśmy jechać do znajomych wcześniej ale jakoś jeszcze nie wyskoczyliśmy na zakupy więc na 100 % się nie wyrobię.

Za browara :polew:
Opublikowano
  • Autor

Hornet :ssij::takiego: coś ostatnio strasznie się wykręcasz

Nie wiem a kogo chcesz golić ?

Ewa chce przyciąć

Dobra to w takim razie spotykamy się pod Milenijnym a potem zarządzi się przeprowadzkę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.