Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jak przerobić centralny zamek bez pilota na pilota ?


rotter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Prosta sprawa - kupić centralke , zamontowac i cieszyc się :) Możesz wstawic zwykłą centralkę za kilkadziesiąt złotych , lub też jesli chcesz iść w stronę orginału ( ja tak bym zrobił ) kupic dostepną na allegro u człowieka z Wrocławia centralkę alarmowa z elektroniką od pilotów dopasowaną do orginalnych scyzoryków Audi .Koszt takiej centralki to sto pare złotych , do tego dokładasz ori scyzoryki i wtedy masz tanim kosztem dla niewtajemniczonych ori scyzoryk.A jeśli nie czujesz się na siłach daj auto człowiekowi od alarmów i masz po sprawie.Ale jeśli masz odrobine samozaparcia i zdolności manualnej to dasz radę sam to zrobić.

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz miec ori piloty bez wiekszej kąbinacji wybierz to :

http://moto.allegro.pl/item661970948_alarm_pod_oryginalny_kluczyk_scyzoryk_a20_vw_audi.html

od człowieka Grupa VAG na allego.Jesli chcesz cos lepszego zapodaj do auto cos ze stajni SEO - rewelacyjne alarmy . A jak chcesz cos taniego - znajdziesz tego pełno na allegro :)

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u majstra od alarmów i zaśpewał 160 za jakieś podlina piloty wyglądały jak zabawki ze sklepu "po 5" . Tak chyba też zaatakuję i przerobię sobie.

Tylko rozumiem, że jak kupię ten centralny ze scyzorykami to majster od kluczy dorobi je do oryginalnych tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scyzoryk jest z grotem przecież nie - przez to musisz poinformować z jakim grotem zamawiasz alarm i przenosisz dekoder do immo i po sprawie :decayed:

kolega rotterma 100 % racje ja właśnie tak zrobiłem, podłączylem sobie wszystko sam bez najmniejszego problemu, mam domykanie szyb i szyber dachu jak zamykam z pilota. ja kupilem centralke na allegro firma stig-> polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz bo ja dekiel to nie mam scyzoryka w oryginale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa czyli biorę stary kluczyk bez przycisków i cosik przekładam do scyzoryka?? Oj tempy chłop jestem ale byłem w aucie i kluczykiem zamknąłem szyby :) czyli po założeniu tej centralki będą się domykac szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...