Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Proszę o analizę logów - update

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Autko: A4 B5 1999 (model 2000) 1.9TDI AVG,

przebieg: 235000

logi robione wg. filmu instruktażowego na 3 biegu

Generalnie chodzi mi o ogólną analizę, uwagi. Nie jeździłem podobnym modelem i nie wiem czy auto nie jest trochę 'zamulone'.

grupa 03:

grupa3.jpg

i grupa 11:

grupa11.jpg

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Opublikowano

Na tej samej zasadzie zrob 008 dyn i nam zaprezentuj... przeplywomierz wyraznie slabnie na wysokich obrotach..

... najlepiej jakbys zrobil kpl. logów... :wink4:

Opublikowano

logi robione wg. filmu instruktażowego na 3 biegu

wg filmu - ok... ale wg regulaminu to zdecydowanie za mało...

Opublikowano
  • Autor

no cóż... jutro po pracy dorobię resztę :gwizdanie:

pozdrawiam

Opublikowano

turbo wstaje od 2400 rpm !!!

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

zostałem zmuszony aby odświeżyć wątek, ponieważ auto zachowuje się dziwnie :-( nie jestem w stanie nawet zrobić całych logów ponieważ nie dochodzi do 4000 obrotów, co zresztą widać poniżej. auto rozpędza się dużo wolniej niż przy wcześniejszych próbach, wcześniej rozpędzałem auto do 4000 w ciągu 12 sekund, teraz 20 i więcej to za mało :-( mam nadzieję że to nic poważnego... właśnie rodzina mi się powiększyła i nie mam ochoty na nieplanowane wydatki

000

000qvy.th.jpg

001_STAT

001statyczna.th.jpg

003_DYN

003dynamiczna.th.jpg

003BS

003bs.th.jpg

003_STAT

003statyczna.th.jpg

008DYN

008dynamiczna.th.jpg

011_stat

011statyczna.th.jpg

011BS

011statyczna2.th.jpg

011DYN

011dynamiczna.th.jpg

Opublikowano

Masz dzure w dolocie,sprawdz weże od turbny aż do kolektora ssącego

Opublikowano

szukaj nieszczelnosci w dolocie ....

Opublikowano
  • Autor

rano sprawdzę i dam znać

dzięki za pomoc

dodam jeszcze że po każdej próbie pojawiał się błąd:

Control Module Part Number: 038 906 012 AH

Component and/or Version: 1,9l R4 EDC 0000SG 2827

Software Coding: 00002

Work Shop Code: WSC 06325

1 Fault Found:

17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation

P1557 - 35-00 - -

z tego co czytam na tym i innych forach to faktycznie może być nieszczelność któregoś przewodu

Opublikowano

no i dobrze ze sie pojawia ... :wink4:

Opublikowano

ten blad pojawia sie zarowno przy przeladowaniu jak i przy niedoladowaniu...

Opublikowano
  • Autor

sprawdziłem zaznaczone na obrazku węże i oba są całe (niepopękane), proszę o wskazówki co jeszcze mogę sprawdzić,

52303089.jpg

dodam tylko że po zdjęciu tych gumowych rurek i ponownym ich założeniu przez parę minut wydawało mi się że auto chodzi już dobrze (próba na parkingu), ale po wyjechaniu na trasę i sprawdzeniu na kompie niestety nie było zmian :-(

Opublikowano

masz jeszcze kawalek od turbo do IC ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.