Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

siema

Tabasko przyciemnianie szyb też przy myjni łosiów na rogu, ja mam tam robione już 5 lat, i nic sie nie dzieje, to jest odłam firmy z Polnej

15122007233jg0.jpg23062012104.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

dzięki za info, też słyszałem wiele dobrego o nich ale lepiej dogadać się z kimś z miasta. Dobrze przyciemnia też szyby koleś ze Zwolenia, ale jak powiedziałem mu że to a4 b6 sedan to zrezygnował z zarobku:thumbdown: Jeszcze raz dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrezygnował pewnie ze względu na dostęp do tylnej szyby w sedanie:naughty: swoją drogą,chętnie bym przyciemnił sobie szybki, czyli gdzie znajduje się ten polecany zakład?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie chodziło o tylną szybę. A ten zakład jest przy myjni łosiów przy rondzie Rzeszowskim. To jest ul Słowackiego o ile się nie mylę:wink: Też tam podjadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

Tabasko przyciemnianie szyb też przy myjni łosiów na rogu, ja mam tam robione już 5 lat, i nic sie nie dzieje, to jest odłam firmy z Polnej

http://s15.postimage.org/nl6hrjl93/15122007233jg0.jpghttp://s9.postimage.org/o7a2kzoaj/23062012104.jpg

<br /><br />

mi tez w zwoleniu odmówił ze wzgledu na tylną szybe:/. zajechałem koło myjni u łosiów i koleś powiedział ze bez problemu przyciemni. mam zamiar sie do nich wybrac na realizacje planu. czekałem z tym bo w planach mam chrom obwódki szyb które kupiłem w zeszłym tygodniu:D. do tego musze wymienic hidy bo od tych które mam teraz wywala mi błąd:/. + regeneracja przycisków:D +podswietlanie asfaltu w drzwiach:D no i oczywiscie wymianka nagłośnienia na bose musze tylko suba dokupic ....pracowite świeta sie zapowiadają:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Micam mogę wiedzieć ile mniej więcej krzyknęli za ściemę szyb dużej różnicy z moim chyba by nie było :hi:

Pany oglądali najnowszy zakup kontrolowany na tvn turbo ?

Propozycje dla Izy i Krzysztofa - klasa D, do 30 tysięcy złotych

---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

jesli masz na myśli tego kolesia z Warszawskiej w takim dużym czerwonym budynku ,niedaleko Bińkowskiego to radzę najpierw odwiedzić ASO bo koleś często wali ceny za części używane drożej niż nowe w ASO, straszny cwaniak z niego jest:thumbdown:

kali potwierdzam!!!! na wojska polskiego na przeciwko myjni u łosiów koles ma do audi czesci i jak dla mnie jest ogarniety i nie robi problemów ze zwrotami jak cos jest nie tak!!!

głośniki też ma?bo u mnie goła półka:facepalm: tylko stop:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Micam mogę wiedzieć ile mniej więcej krzyknęli za ściemę szyb dużej różnicy z moim chyba by nie było :hi:

głośniki też ma?bo u mnie goła półka:facepalm: tylko stop:whistling:

za sciemke od słupków do tyłu powiedział mi 270 zł...... ten koles na wojska polskiego ma głosniki standard.... jesli chodzi o bose to nie bo 90% audi sprowadza z anglii a tam bardzo ubogo w wyposazenie auta:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzę że podobnie mam dzisiaj przy sprawdzaniu oleju plastykowa cześć od bagnetu złamała mi się :whistling:

---------- Post dopisany at 14:00 ---------- Poprzedni post napisany at 13:50 ----------

zamówione w sterze jutro po 10 do odbioru też 42 zł

Michał dzięki za podpowiedz :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...