Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema

Tabasko przyciemnianie szyb też przy myjni łosiów na rogu, ja mam tam robione już 5 lat, i nic sie nie dzieje, to jest odłam firmy z Polnej

15122007233jg0.jpg23062012104.jpg

<br /><br />

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 898,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzięki za info, też słyszałem wiele dobrego o nich ale lepiej dogadać się z kimś z miasta. Dobrze przyciemnia też szyby koleś ze Zwolenia, ale jak powiedziałem mu że to a4 b6 sedan to zrezygnował z zarobku:thumbdown: Jeszcze raz dzięki za info.

Opublikowano

zrezygnował pewnie ze względu na dostęp do tylnej szyby w sedanie:naughty: swoją drogą,chętnie bym przyciemnił sobie szybki, czyli gdzie znajduje się ten polecany zakład?

Opublikowano

Tak dokładnie chodziło o tylną szybę. A ten zakład jest przy myjni łosiów przy rondzie Rzeszowskim. To jest ul Słowackiego o ile się nie mylę:wink: Też tam podjadę.

Opublikowano

nice:naughty:

Opublikowano

pogratulować pomysłodawcy :decayed::polew:

Opublikowano

tego z biedrą nie widziałem :kox:

Opublikowano
siema

Tabasko przyciemnianie szyb też przy myjni łosiów na rogu, ja mam tam robione już 5 lat, i nic sie nie dzieje, to jest odłam firmy z Polnej

http://s15.postimage.org/nl6hrjl93/15122007233jg0.jpghttp://s9.postimage.org/o7a2kzoaj/23062012104.jpg

<br /><br />

mi tez w zwoleniu odmówił ze wzgledu na tylną szybe:/. zajechałem koło myjni u łosiów i koleś powiedział ze bez problemu przyciemni. mam zamiar sie do nich wybrac na realizacje planu. czekałem z tym bo w planach mam chrom obwódki szyb które kupiłem w zeszłym tygodniu:D. do tego musze wymienic hidy bo od tych które mam teraz wywala mi błąd:/. + regeneracja przycisków:D +podswietlanie asfaltu w drzwiach:D no i oczywiscie wymianka nagłośnienia na bose musze tylko suba dokupic ....pracowite świeta sie zapowiadają:D:D

Opublikowano

Micam mogę wiedzieć ile mniej więcej krzyknęli za ściemę szyb dużej różnicy z moim chyba by nie było :hi:

Pany oglądali najnowszy zakup kontrolowany na tvn turbo ?

Propozycje dla Izy i Krzysztofa - klasa D, do 30 tysięcy złotych

---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

jesli masz na myśli tego kolesia z Warszawskiej w takim dużym czerwonym budynku ,niedaleko Bińkowskiego to radzę najpierw odwiedzić ASO bo koleś często wali ceny za części używane drożej niż nowe w ASO, straszny cwaniak z niego jest:thumbdown:

kali potwierdzam!!!! na wojska polskiego na przeciwko myjni u łosiów koles ma do audi czesci i jak dla mnie jest ogarniety i nie robi problemów ze zwrotami jak cos jest nie tak!!!

głośniki też ma?bo u mnie goła półka:facepalm: tylko stop:whistling:

Opublikowano
Micam mogę wiedzieć ile mniej więcej krzyknęli za ściemę szyb dużej różnicy z moim chyba by nie było :hi:

głośniki też ma?bo u mnie goła półka:facepalm: tylko stop:whistling:

za sciemke od słupków do tyłu powiedział mi 270 zł...... ten koles na wojska polskiego ma głosniki standard.... jesli chodzi o bose to nie bo 90% audi sprowadza z anglii a tam bardzo ubogo w wyposazenie auta:/

Opublikowano

mhy ok dziex:hi:

Opublikowano
Panowie potrzebuje bagnet oleju do b6 3.0 nie wiecie gdzie moge dostac?

wychodzi mi z ETKI nr części 06C 115 611 K - cena 42,47zł

Jak zamówisz w sterze, to następnego dnia po 10 rano będzie do odbioru...

c2643777d4c3fa39gen.jpg

Opublikowano

o widzę że podobnie mam dzisiaj przy sprawdzaniu oleju plastykowa cześć od bagnetu złamała mi się :whistling:

---------- Post dopisany at 14:00 ---------- Poprzedni post napisany at 13:50 ----------

zamówione w sterze jutro po 10 do odbioru też 42 zł

Michał dzięki za podpowiedz :banan:

Opublikowano

Kwinto69

Ty masz inny bagnet niż B6 3.0 V6

Twój to 06B115611

Opublikowano

wiem że inny ale własnie mam przed sobą to ułamane ori co zamówiłem to

053 115 611 C

​ciekawe w czym różnica?

Opublikowano

Tobie pewnie się ułamała ta część w którą wchodzi bagnet,taki plastik koloru pomarańczowego:naughty:

Opublikowano

Streetrace, wreszcie będę rozpoznawalny,miło było sie spotkać na drodze, widziałem że naprawiłeś auto:decayed:

Opublikowano

I wzajemnie... Auto ostatnio doinwestowane... Ok. 17,000zł w eSe poszło w 4 tygodnie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.