Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiesz, po prostu chce mi się spać, dlatego potrzebny jest Ozio, żeby pomógł nam wejść na 4 0 0 poziom. :wink4:

barak sponsora :gwizdanie: i motywacji :decayed:

za pierwszy na 300 ozio fundował nagrodę.. :polew:

coś w tym jest, bo nawet "obcy" się napalili :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 903,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

OOOOOOOOOOOZZZZZZZZZZZZZZZZZZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIUUUUUUUUUUUUUUUU WSTAWAJ !!!!

Opublikowano

Ozixa nie ma a jeździmy po nim, ja ,,po łysej kobyle" :polew: :polew: :polew:

Ale Ozix nas zrozumie, plan trzeba wykonać ...za wszelka cene :gwizdanie:

Ciekawe po czym różowy teraz jeździ? :polew:

Opublikowano
  • Autor

tak jak my, po oZiU :polew:

Opublikowano

tak jak my, po oZiU :polew:

:polew: bez kitu, już nie wyrabiam :polew:

Opublikowano
  • Autor

ja już sobie ból zadaję żeby nie jebnąć śmiechem i dzieci nie pobudzić :polew:

Opublikowano

zaraz Ł wstanie, jebnie matrycą i pogna do wyrka :polew:

Opublikowano

pozostało liczyć ze wsadził zwykłe baterie.. :decayed:

szybko padną i ozio wróci :naughty:

Opublikowano

nie wróci... i nie damy rady dzisiaj :cool1:

Opublikowano
  • Autor

dajta esa oZiOwi, niech wstaje, bo się chłopak jutro ze śmiechu wypruje :polew:

Opublikowano

nie wróci... i nie damy rady dzisiaj :cool1:

ja to bym poczekał na niego.. :gwizdanie:

jak tak 400...

bez króla? :tongue4:

bez nagrody? :polew:

Opublikowano
  • Autor

może dać mu satysfakcję przeżywania z nami łamania kolejnej granicy ... :mysli:

Opublikowano

no i gdzie reszta? pewnie w technicznym posty sobie nabijają :decayed:

Opublikowano

To Wy napierajcie, a ja zadzwonię do Ozia... :gwizdanie:

Na razie... :>

Opublikowano
  • Autor

dobra

To Wy napierajcie, a ja zadzwonię do Ozia... :gwizdanie:

Na razie... :>

:good:
Opublikowano

spadam stąd, spojrzałem na górę kto jest a tam sami "różowi" :polew:

Opublikowano
  • Autor

mam nadzieję że zaraz oZiO i Pinki do nasz wrócą [br]Dopisany: 25 Maj 2009, 00:27_________________________________________________

spadam stąd' date=' spojrzałem na górę kto jest a tam sami "różowi" :polew:

[/quote']a właśnie czemu ty jesteś niebieski :?: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

spadam stąd, spojrzałem na górę kto jest a tam sami "różowi" :polew:

też powinienes być rózowy :gwizdanie: już dawno

tym bardziej że ja tez bardzo lubię róż :wink4:

oZiO też lubi :polew:
Opublikowano

mam nadzieję że zaraz oZiO i Pinki do nasz wrócą [br]Dopisany: 25 Maj 2009, 00:27_________________________________________________

spadam stąd, spojrzałem na górę kto jest a tam sami "różowi" :polew:

a właśnie czemu ty jesteś niebieski :?: :mysli:

bo rózowy się chu...o kojarzy..buuuhahahaha :polew:

Opublikowano

Napisałem smsa do Ozia, że jest bardzo potrzebny na forum. Miejmy nadzieję, że zareaguje..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.