Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Napisałem smsa do Ozia, że jest bardzo potrzebny na forum. Miejmy nadzieję, że zareaguje..

Nie będzie to miły powrót :tongue4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 903,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

czekamy ... [br]Dopisany: 25 Maj 2009, 00:31_________________________________________________napisz mu jeszcze żeby nie czytał, tylko pisał bo nie nadąży monitora wycierać [br]Dopisany: 25 Maj 2009, 00:32_________________________________________________ :>

Opublikowano

Patrzcie, oZio na warszawskich posty napie..la :polew:

Opublikowano
  • Autor

ja jestem ale wy znikacie :baseball: :baseball: :baseball:[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 00:37_________________________________________________

Patrzcie, oZio na warszawskich posty napie..la :polew:

najemca - im się sprzedał :disgust:[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 00:37_________________________________________________a u nas nie ma kto 400 zrobić ;([br]Dopisany: 25 Maj 2009, 00:39_________________________________________________nie czytajta ino piszta :gwizdanie:
Opublikowano

siedzę tu do 1-ej :disgust:

Opublikowano

Patrzcie, oZio na warszawskich posty napie..la :polew:

on by nam tego nie zrobil. On kocha swoje krolestwo.
Opublikowano
  • Autor

siedzę tu do 1-ej :disgust:

ja też, jak nie nawalimy 400 nie przyjeżdżam więcej na spoty

Opublikowano

siedzę tu do 1-ej :disgust:

ja też jak nie nawalimy 400 nie przyjeżdżam więcej na spoty

w piz*u, jak nie dojdziemy to się banuje :polew:

Opublikowano
  • Autor

siedzę tu do 1-ej :disgust:

ja też jak nie nawalimy 400 nie przyjeżdżam więcej na spoty

w piz*u, jak nie dojdziemy to się banuje :polew:

a ja palę dowody że miałem A4 i ją też palę
Opublikowano

siedzę tu do 1-ej :disgust:

ja też jak nie nawalimy 400 nie przyjeżdżam więcej na spoty

w piz*u, jak nie dojdziemy to się banuje :polew:

a ja palę dowody że miałem A4 i ją też palę

a ja spalę innym :polew:

Opublikowano
  • Autor

trzeba jakiś temacik gorący zapodac i posty same polecą :polew:

mnie już od tego gorąca topią się pixele w monitorze

Opublikowano

Brynia , w jakim miesiącu najlepiej rozpoczynac budowę? :polew:[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 00:46_________________________________________________wuju , k**wa, gdzie sie szlajasz? :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

gorący miał być Michale :gwizdanie:

Opublikowano

króliczył :polew: :polew: :polew:

o k**wa, to nie tutaj :polew:

Opublikowano
  • Autor

w którym miesiącu rodzi się najwięcej dzieci ??

Opublikowano

w którym miesiącu rodzi się najwięcej dzieci ??

marzec :mysli:

Opublikowano
  • Autor

króliczył :polew: :polew: :polew:

o kurfa, to nie tutaj :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

cos masz dzisiaj z królikami wspólnnego :wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 00:49_________________________________________________

w którym miesiącu rodzi się najwięcej dzieci ??

9 Skarbie, 9- ty

czyli we wrześniu :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

wuju , kurfa, gdzie sie szlajasz? :polew: :polew:

szukam sterownikow do mp3 :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

wuju , kurfa, gdzie sie szlajasz? :polew: :polew:

szukam sterownikow do mp3 :gwizdanie:

jebał pies mp3 ...
Opublikowano

hehe, to jak w kawale, spotykaja się dwie blondynki, jedna mówi- słyszałas o tym trzęsieniu ziemi, zgineło 900 osób, a duga mówi- o Boze, to na stare 9 milionów :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.