Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 902,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

OT

W tym wątku widać kto jest najprawdziwszym z prawdziwych spamerów: http://www.a4-klub.pl/smf/warszawa_wita-t81378.0.html;msg0#new :polew:

(post 3 i ostatni :D )

Chłopak "jedzie" na moderatora :polew:

jebłem się poprostu :naughty:
Opublikowano

Chłopak "jedzie" na moderatora :polew:

Nadaje się, konkretny. :>

Opublikowano

OT

W tym wątku widać kto jest najprawdziwszym z prawdziwych spamerów: http://www.a4-klub.pl/smf/warszawa_wita-t81378.0.html;msg0#new :polew:

(post 3 i ostatni :D )

Chłopak "jedzie" na moderatora :polew:

jebłem się poprostu :naughty:

Dobra dobra :naughty:

Opublikowano
  • Autor

przykro mi, że mnie było z Wami w takim momencie ;( ;( ;(

ale dzieki wszystkim za info na kom, że 400 weszło ....

...odzim wygrałes nagrode :decayed:

jestes na dole, Brynia na górze

a Michał nad wami :D:naughty: :naughty:[br]

taka koncepcja jest dla mnie zarąbista :> :wink4:

to będzie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

przykro mi, że mnie było z Wami w takim momencie ;( ;( ;(

ale dzieki wszystkim za info na kom, że 400 weszło ....

...odzim wygrałes nagrode :decayed:

jestes na dole, Brynia na górze

a Michał nad wami :D:naughty: :naughty:[br]

taka koncepcja jest dla mnie zarąbista :> :wink4:

to będzie :kox: :kox: :kox:

:evil: :evil:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze oZiX pinkiego gdzieś wsadzi :polew:

Opublikowano
spamer5mm.jpg
Opublikowano

jeszcze oZiX pinkiego gdzieś wsadzi :polew:

pinky wszedzie znajdzie miejsce dla siebie :polew:[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 12:35_________________________________________________Brynia , jak szaleć to szalec :decayed:

Opublikowano

jeszcze oZiX pinkiego gdzieś wsadzi :polew:

pinky wszedzie znajdzie miejsce dla siebie :polew:[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 12:35_________________________________________________Brynia , jak szaleć to szalec :decayed:

powiadasz :gwizdanie:

yhhhyyy :naughty:

Opublikowano

hej , a może ktoś z was miałby ochote przejsc sie do kina na Wojnę polsko-ruska? Bo moja żona nie chce iśc ze mną... :decayed:

Ktos chetny?

oZiu , pinkiemu z góry dziekuję :polew:

Opublikowano
:

ale idziemy do kina czy na film :tongue4:

Bryniu, daj spokój!

Michciu, ja pójdę z Tobą. :naughty: Zawsze chciałem obejrzeć ten film. :>

Opublikowano

na film, oczywiście tylko i wyłącznie... :gwizdanie:

To co Brynia, idziemy? Ale potrzeba zabrać jeszcze jakąś przyzwoitke, bo wiesz..może się wydać :polew: :polew:

Opublikowano

Eech , troche pokrzyzowałes mi teraz plany, ale OK, kiedy masz czas...kotku? :polew:

Opublikowano

To co Brynia, idziemy? Ale potrzeba zabrać jeszcze jakąś przyzwoitke, bo wiesz..może się wydać :polew: :polew:

Przyzwoitka Was wyda. Idźcie sami, a my... a nam później opowiecie.. :decayed:

A to w ogóle to kiedy ten film?? :chytry:

Opublikowano

Już graja, od piatku

Opublikowano

e nie bo jak sami pójdziemy, to nie bedziemy wiedzieli o czym film był :polew: :polew: :polew:

Ozio na pewno chętnie z Wami pójdzie. Może i pinki dołączy..

Opublikowano

Pinkiemu dziekujemy...oZio jak najbardziej :naughty:

Opublikowano

Pinkiemu dziekujemy...oZio jak najbardziej :naughty:

Ciekawe czy Ozio zniesie rozstanie z pinkim. :mysli:[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 13:05_________________________________________________

to co lecimy na 500 do połowy czerwca :gwizdanie:

Jak nie jak tak. :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.