Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 905,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
kudłaty66, moze Ty latasz srebrnym Avantem? Wczoraj leciałem na Kieleckiej za takim, nieźle "kopał" naughty

pewnie to ja, wiesz Witek z mineralnej strasznie wkurzył moje koniki, tak sie wyrywaja, pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Brynia jak tam mój lapek wiadomo coś :?:

no pisałam jakies 20 pare stron temu :gwizdanie:

że prawdopodobbie ,,bios" padł- cokolwiek to nie znaczy i że trzeba do serwisu

jest to jeszcze na gwarancji?

sorki nie doczytałem :wallbash:

chyba jest gwarancja, zapytam siostrę bo to jej lapek, podpytaj Ukcia gdzie to dać do serwisu w razie czego.

a jakiej to fyrmy jest sprzęt??

acer[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 13:23_________________________________________________
kudłaty66, moze Ty latasz srebrnym Avantem? Wczoraj leciałem na Kieleckiej za takim, nieźle "kopał" naughty

pewnie to ja, wiesz witek z mineralnej strasznie wkurzył moje koniki, tak sie wyrywaja, pozdrawiam

wpadaj w piatek, zobacze i przetestuje co tam Ci Rogal z tego wyczarował :evil:

chyba się zamienicie on twoim ty jego :evil:
Opublikowano
  • Autor

[chyba się zamienicie on twoim ty jego :evil:

ciekawe :gwizdanie: czy by sie kolega odważył :gwizdanie:

ciekawe czy ty byś się odważyła :wink4:
Opublikowano

tez mam acera :gwizdanie:

jak masz gwarancje to zadzwoń na infolinie zgłoś, przyjedzie ups zabierze i po 2 tyg masz sprawnego :naughty:

przynajmniej ja tak miałem.. :gwizdanie:

padała mi nagrywarka - wymienili

zalałem klawiaturę - wymienili

telefon do skype przestał działać -wymienili

:decayed:

Opublikowano
kudłaty66, moze Ty latasz srebrnym Avantem? Wczoraj leciałem na Kieleckiej za takim, nieźle "kopał" naughty

pewnie to ja, wiesz Witek z mineralnej strasznie wkurzył moje koniki, tak sie wyrywaja, pozdrawiam

Z antena od CB na dachu jeździsz? Leciałem za Toba ok godz. 10 ej od Lukoil do swiateł ...niebawem dłubne u Witka swoja to sznse się wyrównaja :naughty:

Opublikowano

niebawem dłubne u Witka swoja to sznse się wyrównaja :naughty:

kiedy? :naughty:

tez musze to zrobic :decayed:

Opublikowano

niebawem dłubne u Witka swoja to sznse się wyrównaja :naughty:

kiedy? :naughty:

tez musze to zrobic :decayed:

jak cie objade dookoła ze 3 razy to znaczy że juz po :polew:

Opublikowano
  • Autor

mcm ostatnio dochodzę do wniosku ze ,,lepiej coś zrobić i żałowac, niż załować że się czegoś nie zrobiło" :gwizdanie:

to ja się twoim też przejadę w takim razie :wink4:
Opublikowano

niebawem dłubne u Witka swoja to sznse się wyrównaja :naughty:

kiedy? :naughty:

tez musze to zrobic :decayed:

jak cie objade dookoła ze 3 razy to znaczy że juz po :polew:

jest jeszcze wariant b, ja ciebie objadę :tongue4:

:polew:[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 14:02_________________________________________________no i c :naughty:

brynia objeżdża nas obu :decayed:

:polew:

Opublikowano

Bryńka to objezdża nas wszystkich, razem wzietych :polew: :polew:

Opublikowano

Bryńka to objezdża nas wszystkich, razem wzietych :polew: :polew:

wiem ;(

trzeba kupić cos szybszego i jej utrzeć nosa :naughty:

:polew:

o mały włos a tez bym miał 1.8T :wallbash:

Opublikowano

miałem juz godzinę temu wyjść.. :gwizdanie: przez to forum nie mogę :cool1:

Opublikowano

cóż zrobic, takie zycie :gwizdanie:

takie forum :naughty:

spadam do później :decayed:

Opublikowano
kudłaty66, moze Ty latasz srebrnym Avantem? Wczoraj leciałem na Kieleckiej za takim, nieźle "kopał" naughty

pewnie to ja, wiesz Witek z mineralnej strasznie wkurzył moje koniki, tak sie wyrywaja, pozdrawiam

Z antena od CB na dachu jeździsz? Leciałem za Toba ok godz. 10 ej od Lukoil do swiateł ...niebawem dłubne u Witka swoja to sznse się wyrównaja :naughty:

teraz pamietam, tak to ja, polecam Witka, ja juz jezdze na takim setupie ponad rok i nadal daje rade :kox:

Opublikowano
  • Autor
kudłaty66, moze Ty latasz srebrnym Avantem? Wczoraj leciałem na Kieleckiej za takim, nieźle "kopał" naughty

pewnie to ja, wiesz Witek z mineralnej strasznie wkurzył moje koniki, tak sie wyrywaja, pozdrawiam

Z antena od CB na dachu jeździsz? Leciałem za Toba ok godz. 10 ej od Lukoil do swiateł ...niebawem dłubne u Witka swoja to sznse się wyrównaja :naughty:

teraz pamietam, tak to ja, polecam Witka, ja juz jezdze na takim setupie ponad rok i nadal daje rade :kox:

no, Wicio gość konkretny :wink4:
Opublikowano
kudłaty66, moze Ty latasz srebrnym Avantem? Wczoraj leciałem na Kieleckiej za takim, nieźle "kopał" naughty

pewnie to ja, wiesz Witek z mineralnej strasznie wkurzył moje koniki, tak sie wyrywaja, pozdrawiam

Z antena od CB na dachu jeździsz? Leciałem za Toba ok godz. 10 ej od Lukoil do swiateł ...niebawem dłubne u Witka swoja to sznse się wyrównaja :naughty:

teraz pamietam, tak to ja, polecam Witka, ja juz jezdze na takim setupie ponad rok i nadal daje rade :kox:

no, Wicio gość konkretny :wink4:

sie wie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

wolę posuwanie królowej :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wolę posuwanie królowej :polew: :polew: :polew:

:bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: to tylko Król może!![br]Dopisany: 26 Maj 2009, 15:47_________________________________________________Lub osoba wyznaczona przez Króla w tym wypadku jest to Michał :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.